جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: تزريق پروژسترون و سر شدن پا

  1. #1
    reyhane.r آفلاین است عضو دائمی
    تاریخ عضویت
    Feb 2006
    ارسالها
    35

    پیشفرض تزريق پروژسترون و سر شدن پا

    با سلام
    من حدود 25 روز پيش بعلت عدم پريود 2 عدد آمپول پروژسترون تزريق كردم .
    حدود 20 روز است كه در آن ناحيه (قسمت خارجي ران پا پايين تر از محل تزريق) احساس بي حسي دارم و بعضي اوقات احساس گز گز كه مرا نگران كرده است.
    مي خواستم راهنمايي بفرماييد علت چه چيزي مي تواند باشد؟ به چه پزشكي بايد مراجعه كنم؟
    با تشكر از زحمات شما

  2. #2
    دكتر رويا آفلاین است عضو دائمی
    تاریخ عضویت
    Feb 2008
    موقعیت
    دوبي
    ارسالها
    90

    پیشفرض

    آمپول پروژسترون يك نوع ماده محلول در جربي است كه معمولا بتدريج در بدن جذب مي شود پس احتمالا جاي نگراني نيست و فقط اگر در محل تزريق قرمزي يا گرمي احساس كرديد بايد به پزشك مراجعه نماييد تا خداي نكرده آبسه نباشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

  • نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت