جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: اسپیرونولاکتون در بدن در مورد موهای زائد چگونه عمل میکند؟

sahel55 آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض اسپیرونولاکتون در بدن در مورد موهای زائد چگونه عمل میکند؟

سلام میکنم خدمت اساتید محترم سیستم کار کردن اسپیرونولاکتون در بدن در مورد موهای زائد چگونه هستش ایا با کم کردن هورمونها از هیپوفیز دستور دادن را کم میکنه (و مانند پرلاکتین بالا عمل میکنه )یا در خون غلظت تستسترن فعال رو کم میکنه و تستسترون غیر فعال رو بالا میبره یا تستسترون غیر فعالو بالا نمیبره...ایا یه نو ع پرولاکتین هستش یا اسمش زیا د ربطی به این موضوع نداره ممنونم از ساید متفاوت و مفیدتون

sahel55 آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

باز هم سلام مدتی پیش به دلیل اینکه موهای دستم احساس کردم کمی داره زخیم میشه روی صورتم مو نداشت رفتم دکتر آزمایش دادم و بهم اسپیرونو لاکتون تجویز کردن گفتن 3 ماه بخور بعد قطع کن هیچ مشگلی نبود یا به خاطر متابولیسم بد بود یا به خاطر غده فوق کلیه ..خودشونم درست نفهمیدن در هر حال سوال بالا برای اطلاع خودم بود ..الان موها کاملا نازک شده حتی دیگه انقدر نازکه که دیده نمیشه ..سه ماه فکر کنم شده ..شاید یه کمی هم کمتر ..مشگل اینه که احساس میکنم پوستم خوشکه ایا این به خاطر عوارض این دارو هستش .. الان که قطع کنم یه دفعه همه چی بر نمیگرده سر جاش برای همین پرسیدم اگه لطف کنین با سوالهای بالا جواب بدین ممنونم شرمندم

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت