جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: دفع پروتئين و خون از ادرار

پري آفلاین است تازه وارد

Question دفع پروتئين و خون از ادرار

آقاي دكتر با سلام
    من مدت 2 سال قبل در آزمايش ادرارم خون به ميزان 2+ و3+ ديده شد و به همين دليل به دكتر كليوي و مجاري ادراري مراجعه كردم بعد از انجام سونگرافي و عكس مشخص شد كه من سنگ كليه ندارم و همه چيز نرمال است وبه دكتر فوق متخصص نفرولوژي مراجعه كردم و در آزمايش ادرار 24 ساعته 500 پروتئين نشان داد بعد از مصرف قرص لوزار ميزان پروتئين به 101 رسيد از آنجايي كه خودم باور نداشتم كه مشكل دارم مصرف قرصم را قطع كردم ولي اينبار آزمايش پروتئين888 را نشان داد حال دوباره شروع به مصرف لوزار كرده ام دكتر هنوز نوع بيماريم را مشخص نكرده راستي فشارم خونم نرمال است حتي گاهي هم افت فشار دارم آقاي دكتر من 28 سال دارم و 2 سال است كه ازدواج كرده ام و قصد باردار شدن دارم راهنماييم كنيد
    من كارمند هستم از صبح ساعت 6 تا شب ساعت 10 مشغول فعاليت هستم آيا امكان دارد بيماري من از خسته گي باشد؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

این اطلاعات برای اظهار نظر مبهم است و قائدتا در کلینیک باید ارزیابی شود.منظور اینکه از ابتدا شروع کنند که چه شد که به پزشک مراجعه کردید... آیا صرفا برای چک آپ بوده یا مشکلی بوده که به این مرحله رسیدید... و بعد از اون باید شرح حال کامل از وضعیت طبی شما گرفته بشه تا بتوان اولا گفت که مشکل دار هستید یا نیستید...

حالا اگر فرض کنیم شما واقعا دچار هماتوری و پروتئین اوری بیمار گونه هستید...هر کدام از علل پروتئین اوری و هماتوری علل بسیار متعددی دارند و با این اطلاعات نمی توان تشخیص خاصی صحبت کرد...
    وقتی هم که تشخیص مشخص نباشه اظهار نظر های بعدی معنی و مفهومی ندارد. لذا بهتره به پزشک داخلی مراجعه کنید

علل دفع ادراری پروتئین
    علل دفع ادراری پروتئین
    خون در ادرار(hematuria)
    خون در ادرار(hematuria)

طبابت کردن در محیط مجازی اینترنت
    http://fablog.iransalamat.com/?file=...ion=show&id=30

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی