جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: مشکلاتی بعد از عمل دیسک کمر

firooz28 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض مشکلاتی بعد از عمل دیسک کمر

با سلام

در ارديبهشت ماه 88 بنا به تشخيص پزشكان متخصص ديسك l2 و l3 را عمل كردم ولي متأسفانه بعد از عمل دچار عوارض شديد مانند خواب رفتگي شديد و كزكز و سوزش در هر دوپا تحليل شديد عضلات و درد در ناحيه انگشتان پا شدم كه حتي تا دو ماه قادر به ايستادن هم نبودم ولي با انجام 60 جلسه فيزيوتراپي و آب درماني و كاردرماني وضعيتم تا حدودي بهتر شد و بعد از سه ماه تونستم راه برم و سر كار حاضر شوم . چند ماه اول پيشرفت در بهبود خوب بود ولي چند ماهي است كه وضعيتم ثابت مونده و هنوز مشكل كز كز كردن پاها سوزش كف پاها و درد انگشتان باقي است و نمي توانم تند راه برم چون زانوهام حالت لق زدن مي گيرند و احساس ضعف شديدي در ناحيه زانوهام و كف پا احساس مي كنم . بنا به اظهار پزشك معالجم به علت خونريزي شديد در اتاق عمل به علت وجود كلاف خوني در مسير عمل جراحي ، بهبودي كامل من نياز به زمان زيادي دارد . لطفاً راهنمايي فرماييد آيا بهبودي كامل حاصل خواهد شد و يا اينكه اين عوارض و مشكل هميشه با من خواهند بود با تشكر

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

شما ممكنست نياز به روشهاي جديد درماني مثل ليزر نياز داشته باشيدولازمست تست الكتروميوگرافي(نوار عصب وعضله)انجام شود. به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت