جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: عمل کردن عصب دست راست

mehdi_gh آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عمل کردن عصب دست راست

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان

اسم من مهدی و 21 سال دارم و مشکلی در دست راست من پیش آمده که مخواهم بازگو کنم
    و اگر به من کمک و راهنمایی کنید ممنون میشم.

الان تقریبا نزدیک 2 سال میشه که عضله بین انگشت شصت و انگشت سبابه دست راست من
    از بین رفته . اوایل فکر می کردم از لاغری و خوب میشه بخاطر همین پیش پزشک تغذیه رفتم و تا 10 کیلو هم اضافه وزن داشتم ولی از این عضله خبری نبود .

بعد از اون که متوجه شدم مشکل خاصی داره پیش دکتر ارتوپد رفتم و دکتر با گرفتن نوار عصب از دست راستم گفت که عصب ظریف کاری های دست راستت خشک شده و برای اینکه این عضله بیشتر از این از بین نره باید عصب دست راستت رو عمل کنیم .

البته نا گفته نمونه که عصب انگشت سبابه من ضعیف شده و من میخواستم بدونم که آیا راهی به غیر از عمل وجود داره و دکتر میکفت بعد از عمل احتمال اینکع عضله برگرده خیلی کمه و جلوی پیشرفتش رو باید گرفت میخواستم بدونم برای رشد این عضله کاری میتونم بکنم یا نه .

ممنون میشم که اگه دکتر خوبی در تهران در این زمینه سراغ دارید به من معرفی کنید .

و اگر هم خودتون منو راهنمایی کنید ممنون میشم

دكترعلي اجودي آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    تهران

پیشفرض درگیری عصب دست

با سلام
    ظاهرا عصب اولنار دست درگیر شده.این درگیری میتونه از ناحیه گردن یا در مسیر عصب از گردن تا دست باشه.به کمک معاینه و نوار عصب باید منطقه درگیر مشخص بشه و در صورت لزوم با جراحی اشکال بر طرف بشه.اگر از درگیری عصب کمتر از 6 ماه گذشته باشه و جراحی باعث رفع اشکال بشه قدرت عضلات بر میگرده و لاغری دست بر طرف میشه.گرچه از 6 ماه تا یکسال هم بی اثر نیست.

mehdi_gh آفلاین است تازه وارد

پیشفرض با تشکر

ممنون از راهنمایی که کردید

من با وضعیتی که داشتم مجبور شدم و دست راستم رو عمل کردم و موضوع تموم شد .

فقط زمانی که دکتر نوار عصب من رو دید گفت که دست چپ هم این مشکل رو داره ولی کمه

و هنوز به طور قطعی شروع نشده .

میخواستم اگه میشه منو راهنمایی کنید که چطوری می تونم از مبتلا شدن دست چپم به این مریضی پیشگیری کنم .

با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی