جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: سردرد شديد همراه سرگيجه

shabanian آفلاین است تازه وارد
    فیسبوک من
    کلیک کنید

پیشفرض سردرد شديد همراه سرگيجه

سلام

دختري 18 ساله‌ام. سردرد شديد همراه سرگيجه دارم. موقع درس خواندن زود خسته مي‌شوم. وقتي از جايم بلند مي‌شوم يا تحرك دارم سردردم شروع مي‌شود و قلبم تند مي‌زند و خسته مي‌شوم و خوابم مي‌گيرد. مي‌خواهم بدانم مشكلم جدي است؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

وقتي سردرد و سرگيجه با هم توام مي‌شوند به خصوص در دخترخانم‌هاي جوان ابتدا بايد از نظر كم‌خوني و كمبود كلسيم آنها بررسي كنيم. علايمي كه شما اشاره كرديد مثل خستگي و تندترزدن ضربان قلب هر دو با كم‌خوني و كمبود كلسيم ارتباط دارند و اينكه وقتي از جا بلند مي‌شوند، قلبشان تندتر مي‌زند شايد به علت اين باشد كه فشارخون افت مي‌كند و با جبران كمبود آهن و كلسيم علايم برطرف مي‌شوند ولي خواب‌آلودگي ممكن است گاهي به علت حمله‌هاي صرعي باشد زيرا برخي از بيماران بعد از حمله صرع به خواب فرو مي‌روند. شايد اين سوال به ذهنتان برسد كه صرع تكان‌خوردن دست و پا و بيهوش‌شدن است ولي بايد بگويم صرع انواع مختلفي دارد. نوعي از صرع به گونه‌اي است كه بيمار حين اينكه كارهايش را انجام مي‌دهد ناگهان كمي مكث مي‌كند ولي مساله اين نبايد باعث ترس شما خانم 18 ساله شود. لازم است براي رد هرگونه شك و شبهه يك معاينه دقيق انجام و يك نوار مغزي گرفته شود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت