نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع
    bardya آفلاین است تازه وارد

پیشفرض مشکل تو دماغی بودن صدا

با عرض سلام خدمت دوستان ودکتر های محترم
    من گرفتار اختلال صوتی هستم واین مسله خیلی رنجم می دهد _مشکل تو دماغی بودن صدا
    به طوری که اگر کسی بار اول صدای مرا از پشت تلفن می شنود فکر می کند که معتاد هستم در صورتی که بههیچ چیزی اعتیاد ندارم !!
    البته این مسئله نوسان دارد بعضی مواقعه این مشکل را دارم البته باید یاد اور شوم که پدرم هم این مشکل را دارد
    اگر این مسله ارثی باشد ایا راه حلی دارد و به کدام پزشک متخصص باید مراجعه کنم
    با تشکر از شما ممنون می شوم که بنده را راهنمایی کنید

دکتر ملک زاده آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

دوست عزیز
    شما ذکر نکردید چند سال دارید آیا سیگار یا قلیان یا موارد مشابه مصرف میکنید و از چه مدتی است که متوجه مشکل خود شده اید
    در صورتی که هیچیک از مواد بالا را مصرف نمیکنید و این حالت گرفتگی شما یکی دو سال اخیر ایجاد شده است حتما و متناوب است حتما بایستی تارهای صوتی شما توسط یک پزشک متخصص گوش و حلق و بینی معاینه شود
    در صورتی که اطلاعات بیشتری از بیماری خود بدهید شاید بتوانم کمکتان کنم

bardya آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

باسلام وتشکر از توجه شما
    من 29 سال دارم وهیچ گونه الودگی به قلیان و سیگار یا موادمخدر ندارم من این مشکل از کودکی داشتم ولی بعضی موقه ها این مشکل را ندارم صدایم کاملا نرمال وطبیعی است ولی بعضی موقه ها که مشکل عاطفی پیدا می کنم این مسله شدیدتر می شود البته تا به حال به این مسله توجه جدی نمی کردم ولی در بیشتر مواقع در ارتباطات اجتماعی باعث مشکل می شود و ازارم می دهد ایا بعد 29 سال سن ایا حالا می وتونم به درمان ان اقدام کنم ایا اصلا درمانی دارد؟وبه کدام پزشک متخصص باید مراجعه کنم
    با تشکر از محبت شما

(البته چند سالی بود که سردردی شبیه درد سینوس ها داشتم که اونهم به لطف خدا چند ماهی است که برطرف شده است )

دکتر ملک زاده آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

دوست عزیز با توجه به اینکه بعد از استرس این حالت در شما تشدید میشود و از کودکی این مشکل را داشته اید نباید دچار بیماری نگران کننده ای باشید احتمال زیاد مربوط به همان استرس است
    باید تا میتوانید از استرس دوری کنید و در صورتی که واقعا این مسئله شما را رنج میدهد
    با یک پزشک گوش و حلق و بینی حاذق مشورت کنید احتمال تصحیح آن وجود دارد هرچند این احتمال ضعیف است
    در مورد پولیپ بینی هم از ایشان بخواهید بینی شما را معاینه کند چون گاهی این بیماری این علائم را دارد
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0