جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: لوزه عفونی مزمن

clr_mind آفلاین است تازه وارد

پیشفرض لوزه عفونی مزمن

با سلام و عرض خسته نباشید
    من در کودکی دچار سرماخوردگی همراه با گلودرد چرکی شدم که با مصرف آنتی بیوتیک درمان شد. از آن موقع لوزه های من دارای حفره هایی است که هر از چند گاهی دانه های عفونی سفید رنگی با بوی بد از آن بیرون می آید.
    به نظر شما نیاز است لوزه را با عمل جراحی خارج کنم یا دوره مصرف آنتی بیوتیک لازم دارم؟ من 28 ساله و مرد هستم. علاوه بر این آیا این مشکل ارتباطی با عفونت استروپتوکوکی دریچه قلب دارد که ناشی از گلودردهای درمان نشده است؟ با توجه به این که در آن هنگام با مراجعه به دکتر و مصرف آنتی بیوتیک لوزه هام که خالخال سفید داشت درمان شد.

از دوستانی که وقت ارزشمند خود را صرف پاسخ به سوال بنده می نمایند و دست اندرکاران سایت ممنونم.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

تونسیلیت مزمن به التهاب پایدار لوزه ها ثانوی به عفونتهای راجعه حاد یا تحت حاد گفته می شود.در معاینه لوزه ها معمولا بوسیله مقادیری از دبری ها یا مواد چرکی درون کریپت های لوزه پوشانده شده اند.درمان عموما شامل افزایش تغذیه خوراکی , استراحت کافی ضد درد ها و آنتی بیوتیک است. درمان قطعی جراحی است ولی در صورتی که بیمار بیش از 5 تا 7 عفونت در طی یک سال , 4 تا 5 عفونت در هر سال به مدت 2 سال متوالی , یا 3 عفونت در هر سال به مدت 3 سال متوالی داشته باشد , مطرح می شود. اینراهکارها با توجه به مواردی مانند تغییرات سبک زندگی بیمار ثانوی به عفونت مزمن ( از قبیل ناتوانی برای حاضر شدن در مدرسه یا سر کار ) در نظر گرفته می شوند.

علائم التهاب لوزه (تونسیلیت)
    http://www.iransalamat.com/index.php...n=show&id=8872

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت