جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: پايين بودن جفت

مجيد 1452 آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    تهران

پیشفرض پايين بودن جفت

با سلام و تشكر فراوان
    خواهشمند است اينجانب را در خصوص پايين بودن جفت زنان هنگام حاملگي توضيح دهيد.
    اين مورد در همسر به وجود آمده ( پس از 15 هفته حاملگي) و دكتر فرموده
    1 ) نزديكي اصلا نداشته باشيد
    2)پله بالا نرود
    3 ) ويك قرص ( في فول ) براي بالا آمدن جفت داده است

خواهشمند مضرات است موارد بالا و توضيحات جامع راجع به موارد ديگر بدهيد

با كمال تشكر و قدرداني

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

شاید منظورتون جفت سر راهی هست..یعنی کاشته شدن جفت در قطعه پائین رحم که معمولا در اثر پیشرفت عضو نمایش جنین سبب رسیدن جفت به سرویکس میشود... چون چیزی بنام پايين بودن جفت زنان هنگام حاملگي نداریم

اما اگه جفت سر راهی باشه... اینها 1x200 حاملگی اتفاق میفته و مخصوصا در زنان زایمان کرده بیشتر هست. اغلب اینها بطور خونریزی بدون درد در سه ماه سوم بروز میکند.. اما میتواند حتی در هفته 20 حاملگی هم بوقع بپیوندد. فعالیت رحمی گاهی اوقات بارز است... تشخیص با معاینه بیمار انجام میشه...
    ا تمام توصیه هائی که به شما گفته شده صحیح هست.. و برای این گفته شده که استرس و فشاری با جفت وارد نشه..
    برای اینکه محتویات جفت نزدیک دهانه رحم رسیده و هر آن امکان داره که با کوچکتریت تحریکی پارگی جفت رخ بدهد..

صبور آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام. خسته نباشيد
    من 2 ماهه تمامه كه باردارم. بارداري اولم هم هست .در اواخر ماه دوم كمي لكه بيني جزيي داشتم. سونو كه كردم نوشته جفت پارشيل پروياست. دكتر گفت كه همه چيز خوبه ولي جفت جلوست...
    استراحت كن نزديكي هم نكنيد و ديگر هيچ. :cry: راستش من خيلي ترسيدم و نگرانم . اصلا چرا جفت پايينه ؟ من قبلا هيچ مشكلي نداشتم.آيا تا ماه آخر من بايد استراحت داشته باشم و اصولا هيچ كاري انجام ندم؟اگر لطف كنيد فعاليت هاي پر خطر را نام ببريد و اين كه آيا راهي هست كه جفت سر جاي خودش بياد. ممنونم.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط صبور
    سلام. خسته نباشيد
    من 2 ماهه تمامه كه باردارم. بارداري اولم هم هست .در اواخر ماه دوم كمي لكه بيني جزيي داشتم. سونو كه كردم نوشته جفت پارشيل پروياست. دكتر گفت كه همه چيز خوبه ولي جفت جلوست...
    استراحت كن نزديكي هم نكنيد و ديگر هيچ. :cry: راستش من خيلي ترسيدم و نگرانم . اصلا چرا جفت پايينه ؟ من قبلا هيچ مشكلي نداشتم.آيا تا ماه آخر من بايد استراحت داشته باشم و اصولا هيچ كاري انجام ندم؟اگر لطف كنيد فعاليت هاي پر خطر را نام ببريد و اين كه آيا راهي هست كه جفت سر جاي خودش بياد. ممنونم.

معمولا قضاوت در مورد وجود جفت سرراهی تا قبل از هفته 24 ام درست نیست..و اگه چیزی به ظاهر شبیه جفت سرراهی دیده میشه.. کار خاصی لازم نیست و باید احتیاطات لازمه همیشگی رو در باره بارداری انجام داد و مخصوصا مراقب هر گونه خونریزی و مسائل غیر عادی بارداری بود.. و جای نگرانی زیادی نداره.. برای اینکه اگه تا اون موقع( هفته 24) انشاء الله مشکلی پیش نیاد.. و شما سونو کنید به احتمال 95% هیچ آثاری از جفت سرراهی وجود نخواهد داشت.. و هر چه صحبت هست در مورد وجود جفت سرراهی های علی الخصوص پس از هفته 30 ام است...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت