جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: وضعیت بریچ هفته 29- پیش آگهی

samira.r آفلاین است تازه وارد

پیشفرض وضعیت بریچ هفته 29- پیش آگهی

با سلام
    من اكنون در هفته 29 بارداري هستم در سونوگرافي كه هفته قبل براي بررسي طول سرويكس و ناهنجاري هاي جنيني انجام دادم دكتر گفتند كه سر جنين بالا قرار گرفته است و اگر به سمت پايين نچرخد سزارين حتمي است . ميخواستم بدانم آيا من ميتوانم كار يا فعاليتي انجام دهم كه روند چرخش رو به پايين را تسريع كند ؟ آيا با توجه به اينكه من كارمند هستم و روزانه ساعات زبادي به حالت نشسته روي صندلي ميباشم اين قضيه باعث شده كه سر جنين بالا قرار گيرد ؟؟ شما چه توصيه هايي در اين زمينه داريد ؟؟؟؟؟؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

50% علت ایجاد زایمان بریچ نامشخص است اما به بعضی از عوامل مساعد کننده اشاره شده است:
    ناهنجاریهای سر جنین- ناهنجاریهای کروموزومی - ناهنجاریهای داخل رحمی- اتساع زیاد رحم( مثل چند قلوئی) - چند زائی همراه با ماهیچه بندی سست شکم و رحم - انسداد لگن- جفت سرراهی- گوشت اضافه رحمی(میوم)- بعضی از سرطانهای خوش خیم و بدخیم لگن...
    بنا براین نوع نشستن شما دخالتی نداره...

شما نیازی نیست کاری بکنید ... اگه اقدامی لازم باشه پزشکتون انجام خواهد داد. بهترین کار برای این قبیل موارد انتظار کشیدن است ... بطوری که 66% جنین زنان چند زا و 33% حاملگی های اول با قرار گیری بریچ که قبل از هفته 32 حاملگی تشخیص داده شده اند, خود بخود قبل از درد زایمان به قرار گیری حالت معمول تبدیل می شوند... اگر نشد پزشکان بر حسب مورد تصمیم میگیرند که چه اقدامی انجام دهند... و حتی در این حالت نیز( تداوم حالت بریچ بعد از هفته 32) ممکنه بتونن اقداماتی انجام بدن
    تا بشه باز هم زایمان طبیعی انجام داد...هرگونه اقدام شما بدون هماهنگی با پزشکتون برای جنین بسیار خطرناک است
    جنین با وضعیت بریچ (Breech)
    http://www.iransalamat.com/index.php...n=show&id=1361
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت