نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع
    kelopatra آفلاین است تازه وارد

پیشفرض هفته 6 بارداری - خونریزی

سلام من درهفته 6 بارداريم البته اصلا نمي دونم باردارم يانه چون درهفته سوم خونريزي شديد داشتم (بصورت لخته خون ) كه بعدازاون سونو داخلي وخارجي چيزي نشون نداد ولي آزمايش hcg عددش 2520 بود اما هنوز بس ازگذشت حدودا 6هفته هرروز خونريزي دارم كه تيره رنگه وگاها هم بصورت لخته خونه (صبها وشبها ) حالت تهوع دارم كمردرد هم دارم سرگيجه هم هست نمي دونم چم شده لطفا منو راهنمايي كنيد ممكنه حاملگي خارج از رحم باشه
    ممكنه سقط شده باشه آيا اگر جنين سقط بشه بازهم اين علايمي كه گفتم بايد باشه ضمنا سينه هام هم خيلي درد مي كنن ممنونم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

بهتره به پزشک زنان مراجعه کنید تا علت را پیدا کنند مسئله مهمی هست. در باره تشخیص سقط و حاملگی خارج رحم قبلا صحبت شده

برای‌ تشخیص‌ سقط سونوگرافی‌ و آزمایش‌های‌ خون‌ لازم‌ است‌

خونریزی های شبیه پریود زنان- تشخیص افتراقی
    خونریزی های شبیه پریود زنان- تشخیص افتراقی

شخيص
    امروزه حاملگي نابجا قبل از 6 هفته بعد از آمنوره غالبا در 4.5 هفته بارداري و قبل از شروع علايم ميتواند تشخيص داده شود.
    روش قديمي لاپاروسكوپي در حال حاضر بندرت مورد نياز است.. و در هفته هاي اوليه بارداري كه ديگر روشها توانائي تشخيص دارند.. غالبا تشخيص با آن غير ممكن است. آزمايشهاي تشخيصي معمول كه امروزه مورد استفاده قرار ميگيرند.. عبارتند از اندازه گيري متوالي B-HCG ... سونوگرافي.. پروزسترون سرم... و كورتاز رحمي...

حاملگي خارج رحمي(اخبار و مقالات)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0