جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: لکه بینی بسیار خفیف در هفته 4 و 5 بارداری

mazahery آفلاین است تازه وارد

پیشفرض لکه بینی بسیار خفیف در هفته 4 و 5 بارداری

باسلام
    مشکلی داشتم که می خواستم در حل اون کمکم کنید.
    من فکر میکنم در هفته 4 یا 5 بارداری هستم و 29 سال سن دارم. هفته پیش با دیدن لکه خون در ترشحاتم که دو شب پی در پی اتفاق افتاد به پزشکم مراجعه کردم ایشون برام 7 شیاف پروژسترون تجویز کردند وگفتند در صورتی که این لکه بینی ادامه پیدا کند بایستی سونوگرافی بدهم.البته باید بگم که اون دو شب فعالیت شدیدی داشتم ضمن اینکه در طول روز دچار کمردرد،دل درد ، تهوع و مشکل دفع مدفوع(یبوست ندارم) هستم.پس از مراجعه سعی کردم فعالیتم را بسیار کاهش بدم. امروز آخرین شیاف را استفاده میکنم درحالی که دو روز گذشته هیچ لکه ای ندیدم ولی امروز دوباره لکه دیدم.البته باید بگم که امروز هم کمی فعالیت داشته ام.آیا ممکنه این لکه بینی های خفیف نشانه سقط باشه یا فقط به دلیل فعالیته ؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

خونریزی در سه ماهه اول بارداری مسئله شایعی هست طوری که از هر 10 خانم 1 مورد درجاتی از خونریزی را دارن که اغلب خفیف هست ولی باید ارزیابی شوند.بعضی خانم ها در همان زمانی که همیشه پریود می شدند در بارداری هم کمی خونریزی دارند.گاهی خونریزی بطور طبیعی در هنگام نشست نطفه در دیواره رحم اتفاق می افتد که شامل شما نمی شود.گاهی تشخیص اینکه علت مهمی برای این خونریزی وجود دارد یا نه به راحتی امکان پذیر نیست.
    اگه لکه بینی خفیف باشد چیز مهمی نیست اگر از حالت خفیف بیشتر هست یا اصلا خونریزی واضح وجود داره باید حتما پیگیری شود.مخصوصا اگر درد شکمی یا کرامپ شکمی وجود داشته باشد باید حتما از نظر سقط و حاملگی خارج از رحم ارزیابی شود. ما در باره مشکلات کاربران نمی تونیم اظهار نظر کنیم چون این قبیل سوالات جنبه طبابت داره و باید فقط توسط پزشک معالج پاسخ داده شود.جواب ما صرفا در حد کلیات هست که عرض کردم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت