جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: حاملگی پوچ

bostan87 آفلاین است تازه وارد

Arrow حاملگی پوچ

با سلام من 4 ماه پیش به دلیل عدم مشاهده قلب جنین در 2 ماهگی بدون اینکه خونریزی داشته باشم کورتاژ شدم دکترم گفت تا شش ماه صبر کنم بعد حامله بشوم اما من 4 ماه بیشتر جلوگیری نکردم و الان هم 7 روز از زمان قاعدگی من میگذرد سوالاتی که داشتم
    چرا قلب جنین تشکیل نشد آیا مشکل از تخمک و یا اسپرم هست؟
    آیا امکان دارد باز چنین اتفاقی بیفتد؟
    بیماری جفت(بچه خوره)یعنی چه؟و چه عواملی باعث آن می شود؟

مشکرم لطفا راهنایی ام کنید.

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام
    در 80% موارد علت پوچ بودن جنین ناهنجاری کروموزومی و ترکیب غلط سلولهای جنسی می باشد که قادر به رشد نبوده و سقط می شود
    محدوده زمانی خاصی برای حاملگی بعد از سقط وجود ندارد و معمولا برای اطمینان این شش ماه ذکر میشود و زودتر از ان نیز معمولا اشکالی ندارد
    بچه خوره یا مول هیداتیفورم نیز نوعی ناهنجاری کروموزومی جنین است که در ان جنین رشد نکرده و فقط جفت رشد میکند و کاهی جنین نیز بطور ناقص رشد نموده ولی معمولا منجر به سقط میشود . تشخیص ان با پاتولوزی بوده و باید پیگیری بعد از ان بعمل اید چون ممکن است تا مدتها بعد از سقط نیز سطح هورمون حاملگی بالا باقی بماند

پیشفرض

با تشکر از راهنماییتون
    اما ممکن است در حاملگی بعدی هم چنین اتفاقی بیفتد چون من الان چند روز از قاعد گی ام عقب افتاده و می ترسم دکتر بروم چون فکر میکنم امکان دارد باز چنین اتفاقی بیفتد.
    در ضمن سطح هورمون حاملگی من پایین آمده بود.

Arrow تکرار حاملگی پوچ

با سلام و تشکر از راهنماییتون

خانم دکتر شما پاسخ یک سوال مرا ندادید که آیا ممکن است در حاملگی های بعدی این اتفاق(حاملگی پوچ)دوباره بیفتد چون من الان چند روزی از قاعدگی ام عقب افتاده و میترسم دوباره حاملگی پوچ داشته باشم در ضمن هورمون حاملگی من پایین آمده بود.

با سپاس و تشکر فراوان

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

هر حاملگی مستقل از حاملگی قبلی می باشد و احتمال حاملگی پوچ ممکن ایت در این بار داری نیز وجود داشته باشد. و لی احتمال تکرار ان از نظر اماری کم است واگر تکرار شد باید بررسی کروموزومی از خود شما و شوهرتان بوجود اید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی