جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 18 مجموع

موضوع: ترشح آب - هفته 19

alila آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ترشح آب - هفته 19

با سلام و خسته نباشید

من در هفته 19 بارداری هستم و تا چند روز پیش هیچ مشکلی نداشتم، اما ناگهان از من آب خارج شد. دکتر برای من تزریق پروژسترون و آنتی بیو تیک و استراحت مطلق تجویز کرد . و گفت اگر آب بیشتری از دست می دادی، جنین را میز از دست می دادی. چرا در هفته 19 این اتقاف افتاد و آیا با این مسئله می توانم جنین را حفظ کنم؟ چه باید بکنم . پارگی یا سوراخ شدن کیسه آب قابل جبران است ؟

دکتر ملک زاده آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

در صورتی که این خروج آب در حد لیک کردن باشد و متوقف شده باشد جای نگرانی نیست

پیشفرض کم بودن مایع کیسه آب

با سلام وخسته نباشید

من هفته 20 بارداری را ردکردم.از هفته 18 کیسه آبم پارگی پیدا کرد. بعد از تزریق پروؤسترون و استزاحت و مصرق آنتی بیوتیک دیگر در حد چند قطره آب از من خارج می شودو
    هنوز آب کیسه اب کم است. چه باید کنم؟هنوز استراحت مطلق دارم اما دکتر احتمال بستری شدن و کورتاژ داده چه باید کنم. نمی شود تا پایان بارداری با اسراحت مطلق سرکنم و بچه را از دست ندهم؟

موقعیت
    تهران

پیشفرض

در صورت عدم عفونت مایع دور جنین جای نگرانی نیست
    با استراحت احتمال قطع لیک مایع و زنده ماندن جنین وجود دارد

پیشفرض ضربان قلب

با سلام و تشکر از سایت خوبتان

من در ارسال قبلی مشکل لیک را مطرح کرده بودم و گفتم در حال استراحت مطلق هستم
    اما چند روز است با تپش شدید قلب و اختلال خواب روبه رو شدم. بهتر نیست کمی به حالت عادی برگردم . تپش قلبم می تواند خطرناک باشدو چه می توانم کنم؟آیا نشان دهنده فشار خون است. اگر بله آیا می توانم دارویی مصرف کنم.
    باز هم ممنون که با این سایت امکان مشاوره برای افراد خارج از کشور را نیز فراهم کردید

موقعیت
    تهران

پیشفرض

وجود فشار خون توسط اندازه گیری آن با دستگاه فشار سنج میسر است
    طپش قلب تا حدودی در بارداری طبیعی است نگران نباشید

پیشفرض خون ریزی

با سلام دوباره
    از این که با حوصله به پرسش های من پاسخ می دهید سپاسگزارم.
    نسبت به هفته 18 و 19 در شرایط بهتری هستم اما در این هفته (هفته 22) 2 بار خون از من خارج شد . یک بار با کمی درد و بعد از مدفوع و یک بار رقیق تر و در حالت خوابیده.
    البته گاهی که به دستشویی می روم متوجه می شوم قبل یا بعد از دستشویی کمی خون رقیق هم خارح می شود. آیا خطرناک است ؟
    ربطی به سوراخ شدن کیسه آبم دارد. دفعه پیش دکتر گفت سوراخ ترمیم شده . اما هنوز آب کیسه آب کم است.

با تشکرفراوان

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

اگر خونریزی واژینال دارید حتما با پزشک زنان مشورت کنید... خونریزی یکی از علائم خطر است
    باید مسئله جدا شدن و جفت در جای غیر طبیعی رد شود و کلا تحت نظر باشید. اینکه دفعه قبل چه اتفاقی افتاده مهم نیست... اگر لازم باشد پزشکتان در شرح حال گیری خواهد پرسید...

علائم خطر در دوران بارداری(اخبار و گزارشات)
    علائم خطر در دوران بارداری(اخبار و گزارشات)

پیشفرض خروج خون از واژن - هفته 23

سلام ودرود دوباره
    من درحال حاضر 22 هفته و 6 روزدارم.33 روز از نشت کیسه آبم گذشته است.
    هنوز در حال استراحت هستم هرچند در طول روز کمی راه می روم ودر حیات می نشینم(نمی دانم بد است یا اشکالی ندارد)این کار را می کنم هم کمترافسرده شوم و هم پاهایم از حالت خواب رفتگی بیرون بیاید.
    حال عمومی من خوب است. در این هفته حرکت جنین را حس می کنم بیشتر مثل ترکیدن حباب است اما گاهی هم یک تکان محکم است. گاهی هم سمت راست شکمم سفت می شود.
    اما در این هفته در یک روز دوبار خون دیدم. هیچ دردی نداشتم یک باردر نیمه شب که به دستشویی رفتم دیدم پدی که گذاشتم خونی است و بعد در همان روز یک یار دیگر در دستشویی متوجه خون شدم.
    هم این بار و هم بار پیش در هفته 21خون بسیار رقیق بود. مشکل یبوست ندارم اما هم در این هفته و هم در هفته پیش ،پس از تخلیه روده خروج خون از واژن را داشتم.(شاید هم این خون فقط اتفاقی هم زمان خارج شده است) دکتر به من تاکیید کرده است برای ادرار و دستشویی اصلا به خودم فشار نیاورم و من هم با احتیاط رفتار می کنم.
    در ضمن دکتر به من گفته در تشت آب نمک بشینم که در این هفته نشستم ؛ ممکن است هنوز عفونت داشته باشم؟
    من از شما بسیار سپاسگزارم که در این غربت همدم و مشاور هستید.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

خونریزی در سه ماهه دوم شایع نیست اگر باشد معمولا به دلیل مقاربت و یا معاینه لگن است. اگر خونریزی خفیف است یا بعد از مقاربت است یا بعد از معاینه لگن اتفاق افتاده نیازی به مشورت با پزشکتون نیست. اگر خونریزی در حد دوران پریود همیشگی هست و یا اگر به همراه خونریزی درد و فشار وجود دارد فورا با پزشکتون مشورت کنید
    در حالت دوم جفت پائین آمده , زایمان زودرس , و سقط دیررس محتمل است

منبع انگلیسی برای علاقه مندان
    http://www.thelaboroflove.com/articl...d-trimester-2/

پارگی کیسه آب (مقالات و گزارشات)
    پارگی کیسه آب (مقالات و گزارشات)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت