جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: عوارض پس از سقط جنين

leila1356 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عوارض پس از سقط جنين

با عرض سلام خدمت شما
    من سال گذشته سقط جنين داشتم و پس از مراجعه به پزشك ايشان دو بسته قرص سيپروترون كمپوند تجويز كردند كه استفاده كنم تا پريودم منظم شود كه بعد از آن علل مربوط به سقط را بررسي كنند تا مشكلم مشخص شود .
    سوال من در حال حاضر اين است كه با توجه به اينكه در حال استفاده از اولين بسته قرص هستم در طول اين مدت به دليل استفاده از قرص از روشهاي ديگر پيشگيري از بارداري استفاده نكردم آيا احتمال بارداري در اين مدت وجود دارد ؟ و آيا بهتر بود كه از روش هاي ديگر پيشگيري از بارداري نيز استفاده مي كردم يا خير ؟
    دوم اينكه اخيراْ و در واقع بعد از سقط بعد از نزديكي مقدار مختصري لكه بيني دارم آيا اين مسالي ايرادي دارد يا خير ؟
    سوم اينكه اخيراْ سينه هايم خيلي حساس و دردناك شده اند كه تابحال سابقه نداشته آيا به دليل استفاده از قرص ها مي باشد و يا دليل ديگري دارد ؟
    لطفاْ من را راهنمايي بفرماييد .
    پيشاپيش از حسن توجه شما كمال تشكر را دارم .

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

سیپترون گرچه جزء داروهای رسمی جلوگیری از بارداری نیست.. اما به دلائلی لازم میشه که از این دارو استفاده بشه و در عین حال فواید دیگر جلوگیری از بارداری هم ازش دیده شده که میشه گفت روش مطمئنی هست. نیازی به استفاده همزمان از روش دیگه نداره

لکه بیمی پس از کورتاژ تا ه هفته عادی هست.. اگر بیشتر شد بهتره با پزشکتون مشورت کنید اگر صلاح دونستن سونو گرافی کنن
    تا ببینن چیزی مونده یا نه
    اون مشکلات سینه هاتون که بدنبال مصرف سیپرو ترون پیش اومده .. جزء عوارض طبیعی مصرف قرص هست
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

leila1356 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عوارض پس از سقط جنين

با سلام و تشكر از پاسخ شما
    سوال ديگري داشتم احتمال وقوع حاملگي در صورت مصرف قرص بسته اول چقدر مي باشد ؟ و در صورتي كه احياناْ حاملگي اتفاق بيافتد آيا استفاده از قرص ها خطري براي جنين ايجاد مي كند و كلاْ چه عوارضي ممكن است به وقوع بپيوندد ؟
    با تشكر بيكران از راهنمايي هاي ارزشمند شما و آرزوي موفقيت روز افزون براي اين سايت مفيد

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

آمار دقیقی در این مورد نداریم.. اونچه هست مربوط به قرص های معمولی جلوگیری هست که در 98% موفقیت آمیز هست. احتمالا در مورد قرص های سیپروترون هم صادق است. اگر حاملگی اتفاق بیفته.. مسلما باید مصرف قرص ها رو قطع کرد..
    و به نطفه آسیب وارد میکنه
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت