جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: دفع جنین سقط شده

شيوا-تقي زاده آفلاین است تازه وارد

پیشفرض دفع جنین سقط شده

با سلام
    اولين روز آخرين پريود من 29/3/86 بود و در تاريخ 27/4/86 از طريق تست خانگي و آزماايش خون متوجه بارداري ام شدم و در تاريخ 23/5/86 طي گزارش سونوگرافي :
    يك ساك حاملگي با راكسيون دسيدواي حقيقي در ناحيه Fundal رويت گرديد و در داخل ساك تصوير (ys) و (fetal pole) شناسايي نگرديد و سن تقريبي حاملگي بر اساس (msd=20) معادل تقريبي 6 هفته + 3 روز - كلدوساك خلفي و اندكس ها ازادند تشخيص داده شد .
    بنا به تجويز پزشكم از آمپول متيل ارگونوين و قرص آن استفاده نمودم ولي تاكنون (28/5/86) موجب سقط جفت نگرديده است. ايا ممكن است در سونوگرافي مجدد تشخيص تشكيل جنين داده شود؟ و اگر اين اتفاق بيافتد با وجود داروهاي مصرف شده تاثيري بر سلامت جنين ندارد. و در صورت عدم تشكيل علت آن را توضيح دهيد .
    در صورت استفاده از روش كورتاژ چه عوارضي ممكن است مرا تهديد كند؟ و دوران استراحت و اقدام به بارداري مجدد چه مدت است؟
    با تشكر

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

سوال شما جنبه طبابت داره و از حالت راهنمائی کردن کلی خارج است...ضمن اینکه ابهامی هم در نامه شما وجود داره
    طبابت کردن در محیط مجازی اینترنت
    http://fablog.iransalamat.com/?file=...ion=show&id=30

قبلا در باره همه موارد مورد نظر شما صحبت کرده ایم...

اگر علائم جیاتی جنین در سونو گرافی دیده نشده...قائدتا مشکوک به مرگ جنین می باشد...در این شرایط باید مرگ جنین توسط
    پزشک مراقب و همینطور پزشک سونولوژیست تائید شود... اما اینکه بعد از تائید, آیا باید منتظر خروج خود بخودی جنین بود یا اینکه آن را خارج کرد

به این ترتیب که سیاست صبر برای خروج جنین بهتر است

پیشفرض

در تاريخ 31/5/86 دومرتبه سونوگرافي كردم كه نتيجه طي گزارش سونوگرافي اين بود:
    يك ساك حاملگي با راكسيون دسيدواي حقيقي در ناحيه Fundal رويت گرديد و در داخل ساك تصوير (ys) و (fetal pole) شناسايي شد fhr قابل رويت نيست. و سن تقريبي حاملگي بر اساس (msd=20) معادل تقريبي 6 هفته + 3 روز و بر اساس crl=3.5 mm معادل 6 هفته از lmp است
    حال به نظر شما جاي اميدواري هست كه جنيني سالم تشكيل شود و علت اينكه در سونوگرافي هفته قبل و اين هفته ساك حاملگي رشد نداشته ميتواند بدليل مصرف داروهاي اشاره شده باشد (متيل ارگونوين) . اگر شما زشك من بوديد چه ميكرديد.
    با تشكر

پیشفرض

باسلام
    من بي صبرانه منتظرجواب شماهستم خواهش مي كنم دراسرع وقت به من جواب دهيدضمناازپاسخ ارسال شده بابت سوال قبلم كمال تشكررادارم

پیشفرض سوال دوم در مورد دفع جنين سقط شده

با سلام
    با عرض پوزش يك مرنبه اين سوال را اشتباها در قسمت جواب سريع مطرح كرده ام و همچنين با تشكر از پاسخ قبلي
    در تاريخ 31/5/86 دومرتبه سونوگرافي كردم كه نتيجه طي گزارش سونوگرافي اين بود:
    يك ساك حاملگي با راكسيون دسيدواي حقيقي در ناحيه Fundal رويت گرديد و در داخل ساك تصوير (ys) و (fetal pole) شناسايي شد fhr قابل رويت نيست. و سن تقريبي حاملگي بر اساس (msd=20) معادل تقريبي 6 هفته + 3 روز و بر اساس crl=3.5 mm معادل 6 هفته از lmp است
    حال به نظر شما جاي اميدواري هست كه جنيني سالم تشكيل شود و علت اينكه در سونوگرافي هفته قبل و اين هفته ساك حاملگي رشد نداشته ميتواند بدليل مصرف داروهاي اشاره شده باشد (متيل ارگونوين) . اگر شما پزشك من بوديد چه ميكرديد.
    با تشكر مجدد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت