جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 7 از 7 مجموع

موضوع: حاملگی پوک - تعیین علت

tannaz_m آفلاین است تازه وارد

Unhappy حاملگی پوک - تعیین علت

با سلام و ممنون از راهنمایی شما
    من با راهنمایی شما روز تخمک گذاری را تعیین کردم و ماه قبل باردار شدم ولی در اولین آزمایش خون میزان بتا 327 بود که باردار بودم ولی دوهفته بعد دچار خونریزی شدم .ودکترم دوباره برایم آزمایش خون نوشت که میزان بتا42 شده بود .و درواقع سقط شد.یعنی در سه هفتگی .پزشک معالجم اعلام کرد که احتمالا" حاملگی پوچ بوده!!حال از شما خواهش می کنم علت حاملگی پوچ و راه درمانش را برایم عنوان کنید.چون پزشکم هیچ گونه دارو یا درمانی تجویز نکرد و گفت از ماه دوم دوباره می توانی باردار شوی ..برای اینکه دوباره این نوع حاملگی تکرار نشود من باید چکار کنم.در ضمن نتیجه آزمایش TSh وtoxo هم دادم منفی بود

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

با سلام

وقتی که نطفه خودشو می تونه به دیواره رحم برسونه ولی قادر به ادامه حیات نیست حاملگی پوک گفته می شود. همان دلائلی که برای علل سقط جنین( قبل از هفته 20) گفته می شود برای این مورد هم صادق است...طوری که در 50% موارد اختلال کروموزومی دخیل است...و در خیلی از موارد چیزی برای پیشگیری کردن وجود ندارد گرچه اقداماتی هم که انجام دادید مفید هست. مطمئنا هر آنچه که برای شما لازم بوده توسط پزشکتان توصیه شده است. ما صرفا در باب کلیات صحبت می کنیم

حاملگی ناموفق- سقط خودبخود( بررسی علل)
    حاملگی ناموفق- سقط خودبخود( بررسی علل)

تقويت دوام نطفه - مصرف آسپیرین
    تقويت دوام نطفه - مصرف آسپیرین
    پیشگیری از سقط جنین مکرر - هپارین
    پیشگیری از سقط جنین مکرر - هپارین
    سقط جنین ناخواسته- هپارین
    سقط جنین ناخواسته- هپارین
    پیشگیری از سقط جنین پس از تشکیل نطفه
    پیشگیری از سقط جنین پس از تشکیل نطفه
    جلوگیری از سقط جنین مجدد
    جلوگیری از سقط جنین مجدد
    حاملگی های ناموفق - پیشگیری
    حاملگی های ناموفق - پیشگیری
    پیشگیری سقط
    پیشگیری سقط
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

پیشفرض

با سلام وممنون از جواب های کاملتان .
    یک سوال دیگه داشتم .در جواب سوال قبلیم اعلام کردید که 50% مربوط به اختلال کروموزم ها می باشد .دلایل اختلالات کروموزمی چه عواملی می تونه باشه؟
    با سپاس

پیشفرض

لطفا" در مورد سوالم مرا راهنمایی کنید میترسم دوباره باردار شوم ودوباره اون اتفاق برام بیفته

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط tannaz_m مشاهده موضوع
    با سلام وممنون از جواب های کاملتان .
    یک سوال دیگه داشتم .در جواب سوال قبلیم اعلام کردید که 50% مربوط به اختلال کروموزم ها می باشد .دلایل اختلالات کروموزمی چه عواملی می تونه باشه؟
    با سپاس
    وقتی صحبت از کروموزوم می کنیم منظور جهش های ژنتیکی هست که بطور ناخود آگاه موقع تشکیل نطفه
    ایجاد می شود مثلا در ژن شماره 502 از مجموع 10 میلیارد ژن اشتباها به جای پروتئین r پروتئین n جایگزین شده و همین عامل به ظاهر کوچک آینده نطفه را به خطر می اندازد. علتش هم مشخص نیست. بعدا در مباحث مفصل و جداگانه ای در باره تمام اختلالات ژنی و کروموزومی و مفهوم آنها بیشتر صحبت می کنیم

زیاد خودتونو درگیر مسائلی که باعث سردر گمی شما و نگرانی بی جهت شما می شود نکنید.مسلما پزشکتان دلسوز شما هستند و توصیه های لازم و اقدامات لازم را بعمل می اورند. توجه داشته نگرانی و استرس خودش عاملی بری سقط است
    سقط های مکرر - علل روحی روانی
    سقط های مکرر - علل روحی روانی
    علل سقط جنین - مسائل روحی روانی
    علل سقط جنین - مسائل روحی روانی
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

پیشفرض

سلام و خسته نباشید
    من آزمایش ایمنی بدن را دادم ولی متاسفانه cmv 22 هست .حالا باید چکار کنم راه درمانش چیه ؟ آیا بعد درمان می توانم بارداری سالم داشته باشم؟ مثل همیشه منتظر راهنمایی های خوبتان هستم

پیشفرض

با سلام و خسته نباشید
    من دو بار سقط جنین در هفته 4-5 داشتم . تمامی آزمایشهای مربوط به خود ایمنی . آزمایش اسپرم وTSh وtoxo را انجام دادم همچنین سونگرافی از رحم و کلیه ضمائم هم رفتم ولی شکر خدا همه چی نرمال بود . برای بار سوم تصمیم به حاملگی دارم . به نظر شما آیا موردی هم هست که مونده باشه و من نرفته باشم . مثلا" آزمایش ژنتیک در مورد من می تونه صدق کنه ؟ من و شوهرم با هم فامیل نیستیم و من سنم 30 سال است .
    اگه منو راهنمایی کنید ممنون می شوم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی