جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: توقف رشد جنین مجدد

parto آفلاین است تازه وارد

پیشفرض توقف رشد جنین مجدد

در حاملگی اولم در هفته هشتم سونوگرافی شدم. صدای قلب جنین شنیده نشد. دکتر از من خواست یک هفته دیگر مجددا سونوگرافی کنم. هفته بعد به من گفت باید کورتاژ شوم. ضمنا سن حاملگی من در سونوگرافی دوم هفت هفته تشخیص داده شد.
    دقیقا یک سال بعد مجددا حامله شدم. در هفته پنجم و نزدیک به هفته ششم سونوگرافی شدم. این بار هم سن حاملگی چهار هفته تشخیص داده شد و دکتر گفت که نتیجه خیلی امیدوار کننده نیست. قرار است دو هفته دیگر مجددا سونوگرافی کنم.
    آیا لازم است این دو هفته را صبر کنم با توجه به اینکه خودم احساس می کنم تمام علائم حاملگی ام قطع شده مثل درد سینه ها دردهای ضعیف زیر شکم. دکتر برایم شیاف پروژسترون 400 تجویز کرده. آیا این شیاف ها کمکی به زنده ماندن جنین می کند؟ و آیا حالت تهوع ام از اثرات این دارو می باشد؟
    در آخر سوال دیگرم این است که برای جلوگیری از سقط در حاملگی بعدی بهتر است چه کارهایی انجام دهم؟ چه آزمایشات و یا درمان هایی؟

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام
    روش دیگر بجز سونوگرافی
    اندازه گیری مقدار BhCG ( با تیتراژ) بطور سریال می باشد که این عدد باید بالا رونده باشد و در غیر اینصورت عدم رشد جنین را نشان خواهد داد
    پروژسترون در صورتی که جنین طبیعی باشد از سقط جلوگیری می کند ولی اگر رشد خود جنین مشکل داشته باشد در اینصورت تاثیری نخواهد داشت.
    http://zananzayemannazaei.blogsky.com/category/cat-37/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت