جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: 1.جوش صورت و بازو 2. ترشح غير عادي

موقعیت
    كرج

پیشفرض 1.جوش صورت و بازو 2. ترشح غير عادي

باسلام.

1.من 15 ساله هستم و تا كنون سابقه جوش بر روي صورت نداشتم. اما متاسفانه بي دليل صورتم چند تا جوش زده.همچنين مدت هاست كه بر روي بازوم تعداد زيادي جوش وجود داره كه به موازات بازوهام در نواحي بالايي كمرم هم جوش دارم.
    لطفا بگوييد براي از بين بردن جوشهاي تازه صورت و جوشهاي سابق بازوهام چه راه حلي وجود داره؟

2.ترشحات من در اين سن طبيعي است يا غير طبيعي؟ و آيا بايد براي كم كردن اين ترشحات زرد رنگ اقدام كنم يا نيازي نيست و خود به خود بر طرف مي شود؟ واگر بايد اقدام كنم ميتوانم بدون رفتن به پزشك با داروي بي ضرري اين كار را بكنم؟

با تشكر فراوان.

موقعیت
    شيراز

پیشفرض

با سلام و احترام
    جوش جواني با غرور جواني در زمان بلوغ در بعضي افراد ديده ميشود و تا ساليان ميتواند وجود داشته باشد. جوشها در صورت - بازوها - سينه و پشت ديده ميشود. درمانهاي متفاوتي از صابون تا داروهاي خوراكي بسته به شدت و نوع جوش داده ميشود تا عوارض جوش مانند لكه و جاي جوش باقي نماند و هيچ پزشك يا كس ديگري نميتواند داروپي بدهد كه تا آخر عمر شما جوش نزنيد بلكه درمان براي حفظ پوست شماست چون درمان جاي جوش صد در صد نيست و هزينه آن هم نسبت به درمان جوش زيادتر است. به يك متخصص پوست مراجعه كنيد.
    ترشحات زرد رنگ و آبكي نشانه بلوغ جنسي شماست اگر اين ترشحات بدبو و همراه علامت مثل خارش نيست نگراني نداشته باشيد.
    دكتر كريمي از شيراز

پیشفرض

با سلام
    عاطفه خانم عزيز نوشته بودي كه 15 ساله هستي و بي دليل جوش روي صورت و بازوهايت پيدا شده!
    ميخواستم بگويم كه همين 15 ساله بودنت بهترين دليل براي بوجود امدن جوشها ميباشد كه بنام جوشهاي جواني يا جوش غرور از انها نام برده ميشود و در دخترها از سنين حدود 14 سالگي و در پسر ها از 16-17 سالگي شروع شده و برخلاف نام ان فقط مربوط به دوره جواني نيست و ممكن است حتي تا 35 سالگي يا بيشتر هم در بعضي موارد طول بكشد.
    ظهور و وجود اين جوشها در دوران بلوغ طبيعي تلقي ميشود ولي اين بدان معنا نيست كه درماني براي آن لازم نباشد چون ممكن است جوشگاههاي ناشي از ان - در صورت دستكاري - تمام عمر مشكلات روحي ايجاد كند.
    بهترين كاري كه شما ميتوانيد بكنيد عدم دستكاري - شستشوي مرتب با آب ولرم يا نيمه گرم -ضد عفوني كردن جوشهاي تركيده شده -و مراجعه به پزشك ميباشد.
    در آخر متذكر ميشوم كه استفاده بيش از حد و وسواس گونه از صابون لطمه شديدي به پوست ميزند
    دكتر اردوبادي

موقعیت
    تهران

پیشفرض

سلام و خسته نباشيد
    من 23 سال دارم و دوره بلوغ رو پشت سر گذروندم
    لطفا راهنمايي كنيد من چطور جوشهاي روي بازو رو از بين ببرم ؟و همين طور لكه هاي باقيمانده؟
    لطف كنين بگين اگه دليل خاصي نداشته باشه چه درماني پيشنهاد مي كنين.
    ممنونم

موقعیت
    دبي

پیشفرض

با سلام خدمت شما دوست عزيز من مي خواستم بگم كه شما در حال رشد هستيد وسن 15 سالگي سن بلوغ مي باشد و نگران اين موضوع نباش :idea:

پیشفرض

با سلام
    جوشهاي معروف به جوش جواني در بعضي افراد تا 30 و گاهي بالاتر نيز ديده ميشود. براي از بين بردن جوشهاي روي بازو بهتر است از شامپوهايي مثل زينك پريتيون و يا كتوكونازول در موقع استحمام استفاده كنيد و از ژل و يا محلولهاي ضد جوش استفاده كنيد. براي لك نياز به درمان نيست چون بمرور از بين مي روند و اگر جاي جوش ملنده بايد با ليزر و يا ميكرودرم ابرشن استفاده شود

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت