جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: راكوتان

contact آفلاین است تازه وارد

پیشفرض راكوتان

من اوايل خيلي جوش ميزدم:(...بعد سه سال محلول كرم وپماد ..اين ها استفاده كردم ..خوب شد :)..تا يك ماه پيش دوباره فرتي شروع كردم به جوش زدن.:cry:. تك و توك....
    ميخوام راكوتان مصرف كنم :idea:چون ميترسم دوباره جوش هام زياد بشه.:?..چون حس ميكنم من فقط 2/3 عمرم رو جلوي آينه گزروندم..
    چند تا سوال دارم:
    1- راكوتان رو ميشه براي موارد خفيف جوش هم مصرف كرد؟
    2-راكوتان جوش را براي هميشه درمان ميكنه يا موقتي؟
    3-راكوتان جاي جوش رو هم از بين ميبره؟

راستي من اميرم 20 سالمه ...دانشجو ام هستم!:wink::arrow:

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

بله برای موارد خفیف هم قابل استفاده است اما معمولا پزشکان از این دارو برای موارد معمولی استفاده نمی کنن. هیچ آکنه ای رو نمیشه ریشه کن کرد.. کار پزشک اینکه بیماری رو از حالت شعله وری به حالت خاکستر تبدیل میکنه.. منظور اینکه نیشه ریشه کن کرد چون مکانیزم این مشکل هنوز معلوم نیست.ممکنه جای جوش بمونه..
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

contact آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

بعد از 3 هفته از مصرف داروي راكوتان . جوش هاي صورتم به طور وحشتناك زياد شد...الآن هفته ي 4رم هم داره تموم ميشه ولي جوش هام هنوز تغييري نكردند...
    1- من از هفته ي دوم به بعد نوع راكوتان مصرفي ام رو از آلماني 1498 تومني كه از داروخانه ميگرفتم به 1300 تومني سوييسي كه از هلال احمر ميگرم تغيير دادم. آيا اين موضوع ميتواند دليل فروران يكباره جوش هاي من باشد؟
    2-من ازهمون هفته ي دوم از مترانيدازول 75٪ استفاده كردم . آيا اين ميتوند دليل زياد شدن جوش هاي من باشه؟
    3- چه ماركي از راكوتان را توصيه ميكنيد؟
    4-كي جوش هاي صورت من رو به بهبودي مي رود؟
    5- 2 تا جوش بزرگ زدم مانند يه كيست ميمونه. آيا خود به خود خوب ميشند يا به دكتر مراجعه كنم؟
    6-صورتم پوست ميندازه .يه جا خوندم در زمان مصرف راكوتان از كيسه كشيدن آن خودداري كنم...خوب چه راهي براي خلاص شدن از ضوست هاي مرده سطح پوست پيشنهاد ميكنيد؟

reza.m54 آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

ببين پسر خوب ٍ نگران نباش.فكر مي كنم كه شما بروشور دارو رو هم درست نخونده باشي.من پزشك نيستم ولي مي دونم كه اكنه ممكنه در هفته هاي ابتدايي مصرف حتي بدترم بشه مثل مورد شما.بهترين كار اينه كه با پزشك معالجت مشورت كني شايد نياز باشه كه دوباره آزمايش خون بدي و دوز داروتو برات عوض كنن.
    تا اونجا كه من اطلاع دارم دو تا كارخونه اين دارو رو توليد مي كنن.نوع آلماني سابقه بيشتري داره.ولي كيفيت ها فرق چنداني نداره اندك تفاوت قيمت هم به دليل رقابت و شكستن بازاره.وگرنه نوع سوييسي هم همون كارو به همون خوبي انجام ميده.
    پوسته شدن صورت طبيعيه ولي كيسه نكش فقط با آب و صابون بشور و دست بكش . ضمنا در زمان مصرف ممكنه پوستت كمي خشك بشه.توي نور مستقيم آفتاب هم نمون.
    من افرادي رو ديدم كه با مصرف كامل اين دارو بهبودي تقريبا كاملي پيدا كردن
    .تو اين دوره سعي كن كه اصلا به جوش هات دست نزني چون حيفه و بعد از بهبودي ممكنه جاشون بمونه
    موفق باشي

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت