جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: داروي ضد لك جوش هاي صورت

SAYE آفلاین است تازه وارد

پیشفرض داروي ضد لك جوش هاي صورت

با سلام خدمت اقاي دكتر و دوستان
    راستش يكي از دوستان من چند تا سوال داره كه خواهش مي كنم راهنمايي شون كنيد .
    مي خواستم در مورد كرم هاي پاك كننده ي لك هاي صورت بخصوص لك هاي جوش بدونم آخه من هم از كرم(اگه درست بگم) ]استفاده كردم و هم از كرم] استفاده كردم.
    مي خواستم بدونم كه آيا :
    داروي بهتري هم هست كه سريعتر عمل كنه ؟ (چون اين داروها خيلي دير اثر مي كنن )
    اقاي دكتر من ]صورت سفيديدارم كه گاهي اوقات جوش هاي بدي مي زنه و جاي اون جوشا روي صورتم مي مونه .البته با نظر دكتر از اين داروها استفاد كردم ولي الان يك شب در ميان از كرم ketrel استفاده مي كنم البته تاثير داشته ولي اگه با دقت به صورتم نگاه كنم .
    مي خواستم منو راهنمايي كنيد كه از چه دارويي استفاده كنم تا لكه هاي سياه صورتم پاك شه و اين كار چقدر زمان مي بره؟
    البته اين رو هم بگم كه من تو خوزستان زندگي مي كنم و اونجا هوا ....!!!!
    در ضمن اگه اسمشو درست بگم از كرم ]هم استفاده كردم .
    من 19 سالمه و پسر هستم . مرسي ]متشكرم از سايت خوبتون
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 30-Nov-2008 انجام شده است

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

برای رفع لک روش های زیادی وجود داره.. چه از طریق داروهائی که در داروخانه ها فروخته میشه( مثل اون داروئی که اسم بردین و همینطور داروی هیدروکینون).. چه از طریق محلول هائی که توسط پزشک نوشته میشه و چه روش های دیگر.. اما اینکه چه داروئی مصرف کنید.. باید توسط پزشک حاضر بر بالین شما گفته بشه.این سوال جنبه طبابت داره..

یزوتروکسین یک داروی بسیار عالی برای بهبود جوش های صورت به حساب میاد!
    بهتره که صبر پیشه کنی و از این دارو به طور مرتب استفاده کنی...

فاطمه هاشمي، تهران: سوال من در مورد مصرف طولاني مدت هيدروكينون است. مي‌خواستم بدانم كه آيا مصرف مداوم اين دارو براي من مشكلي ايجاد مي‌كند يا نه؟
    هيدوركينون،‌ دارويي است كه براي كاهش تدريجي رنگدانه پوست و در مواردي مثل كك و مك‌ و يا ملاسماي حاملگي و ... به كار مي‌رود. اين دارو به علت عوارض ناخواسته‌اي مثل التهاب، سوزش، خشكي و درماتيت حتما بايد تحت نظر پزشك مصرف شود و در محدوده وسيعي از پوست مورد استفاده قرار نگيرد. اگر بعد از گذشت 2 ماه از درمان، نتيجه‌اي حاصل نشد بايد درمان را قطع كرد. در طول استفاده از اين دارو بايد حتي‌الامكان از قرار گرفتن در مقابل آفتاب خودداري كرد و در صورت امكان ناحيه‌اي را كه دارو در آن محل استفاده شده،‌ با لباس پوشاند. علاوه براين، اين دارو را نبايد در نزديك چشم‌ها، روي بريدگي، خراشيدگي يا آفتاب سوختگي و نواحي عرق‌سوز به كار برد. براي بروز اثر اين دارو در حدود 1 تا 4 هفته وقت لازم است چون ابتدا بايد ملانين (دنگدانه‌ پوست) موجود در پوست از طريق پوسته‌ريزي طبيعي از لايه شاخي پوست، دفع شود و سپس اثر دارو در كاهش توليد ملانين آشكار شود. بعداز دستيابي به پاسخ مناسب،‌ بايد مصرف دارو قطع شود و در صورت نياز با توصيه و نظر پزشك،‌ مجددا براي حفظ بي‌رنگي حاصل از درمان، مصرف شود،‌ اثر بي‌رنگ كننده پوست 2تا6 ماه پس از خاتمه درمان با هيدروكينون باقي مي‌ماند.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت