جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: جوش روی کتف

narsis آفلاین است تازه وارد

پیشفرض جوش روی کتف

سلام. من زنی 30 ساله هستم. 5 سال است ازدواج کرده ام.از بعد از بلوغ دچار جوشهای صورت و کمر شدم.به مرور زمان جوشهای صورتم خیلی بهتر شد ولی جوشهای کمرم نه.جوشهای سر سفید و گاه دردناک بر روی کمرم به خصوص قسمتهای بالایی کمرم(روی کتف) میزند.به متخصصین پوست زیادی مراجعه کرده ام.آزمایش خون-اندازه گیری هورمونهای مردانه-تست تحمل گلوکوزOGGT همه نرمال بوده اند.داروهای مختلفی(آنتی بیوتیک-دیان-راکوتان برای یک دوره 6 ماهه) مصرف کرده ام ولی بعد از قطع داروها دوباره جوشها شروع میشود.البته داروهای هورمونی مثل دیان حتی در ضمن مصرف هم هیچ اثری نداشتند.(لازم به ذکر است که پریود منظمی دارم). از این وضع خیلی خسته شده ام.لطفا راهنماییم کنید.ممنون.

سحر.ميم Guest

پیشفرض

شامپوي ضد قارچ رو تست كرديد ؟

narsis آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط سحر.ميم
    شامپوي ضد قارچ رو تست كرديد ؟
    نه.لطفا اسم چندتا از موثرترين هايشان را برايم بنويسيد. از توجه تان ممنونم.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض Re: جوش كمر

نقل قول ارسالی توسط narsis
    سلام. من زنی 30 ساله هستم. 5 سال است ازدواج کرده ام.از بعد از بلوغ دچار جوشهای صورت و کمر شدم.به مرور زمان جوشهای صورتم خیلی بهتر شد ولی جوشهای کمرم نه.جوشهای سر سفید و گاه دردناک بر روی کمرم به خصوص قسمتهای بالایی کمرم(روی کتف) میزند.به متخصصین پوست زیادی مراجعه کرده ام.آزمایش خون-اندازه گیری هورمونهای مردانه-تست تحمل گلوکوزoggt همه نرمال بوده اند.داروهای مختلفی(آنتی بیوتیک-دیان-راکوتان برای یک دوره 6 ماهه) مصرف کرده ام ولی بعد از قطع داروها دوباره جوشها شروع میشود.البته داروهای هورمونی مثل دیان حتی در ضمن مصرف هم هیچ اثری نداشتند.(لازم به ذکر است که پریود منظمی دارم). از این وضع خیلی خسته شده ام.لطفا راهنماییم کنید.ممنون.
    همان طور که گفته اید.. شما دچار جوش های غرور جوانی هستید. این جوش ها بسیار شایع هستند و انواع و اقسام مختلف دارند.. و همینطور فرم های خفیف تا شدید دارند.درمان عمومی برای همه بیماران وجود نداره و هر بیماری باید شخصا به پزشک مراجعه کنه و درمان اختصاصی بگیره. گرچه ما قبلا به این نکته اشاره کردیم که بطور کلی جوش های غرور جوانی درمان ریشه ای ندارن.. و پزشک صرفا می تونه بیماری رو از حالت شعله وری فروکش کنه.. چون هنوز علت این مسئله به درستی مشخص نیست.

این مسئله ارتباطی به قارچ نداره... لطفا دوستان غیر پزشک اظهار نظر طبی نکنند..
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت