نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع
    mehrtash آفلاین است تازه وارد

پیشفرض پیشگیری اورژانسی و عدم خونریزی

با سلام خدمت آقای دکتر

من و نامزدم در شب 11 سیکل ماهیانه اش نزدیکی داشتیم و مقداری منی از انتهای کاندوم بین پاهای ایشان ریخته شد. نامزدم پس از 5 ساعت 2 عدد قرص hd و پس از 12 ساعت 2 عدد دیگه قرص hd مصرف نمودند. اما اکنون پس از 4 روز هنوز پریود نشدند. سیکل ماهانه ایشان 28 تا 30 روز است. آیا ممکن است حاملگی اتفاق افتاده باشد؟

sara64 آفلاین است تازه وارد

Question تاثیر پیشگیری اورزانسی روی پریود

سلام. آیا پیشگیری اورزانسی تاثیری روی تعجیل یا تاخیر پریود داره؟ از پیشگیری من یک هفته می گذره اما هنوز پریود نشدم. ممکنه امکان حاملگی باشه؟ البته وقت طبیعی پریودم هنوز نرسیده.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط dreams4gotten مشاهده موضوع
    با سلام خدمت آقای دکتر

من و نامزدم در شب 11 سیکل ماهیانه اش نزدیکی داشتیم و مقداری منی از انتهای کاندوم بین پاهای ایشان ریخته شد. نامزدم پس از 5 ساعت 2 عدد قرص hd و پس از 12 ساعت 2 عدد دیگه قرص hd مصرف نمودند. اما اکنون پس از 4 روز هنوز پریود نشدند. سیکل ماهانه ایشان 28 تا 30 روز است. آیا ممکن است حاملگی اتفاق افتاده باشد؟
    اگه منظورتون این هست که چرا بعد از استفاده از قرص ها خونریزی اتفاق نیفتاده...این مسئله خیلی مهم نیست و نبود لکه بینی یا خونریزی دلیل بر عدم موفقیت این روش نیست.مهم این است که طبق دستور گفته شده استفاده کنید که همینطورم بوده.به احتمال خیلی بالا اگر نطفه ای تشکیل میشده... مانع از انجام اینکار شده... برای اینکار
    اجازه دهید 23 روز از آخرین روز آخرین قائدگی بگذرد. بودن و نبودن قائدگی همیشگی نیز گرچه کمک کننده است اما بخوبی تستی که انجام می دهید نیست.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط sara_1364 مشاهده موضوع
    سلام. آیا پیشگیری اورزانسی تاثیری روی تعجیل یا تاخیر پریود داره؟ از پیشگیری من یک هفته می گذره اما هنوز پریود نشدم. ممکنه امکان حاملگی باشه؟ البته وقت طبیعی پریودم هنوز نرسیده.
    جواب شما هم در جواب نامه کاربر دیگرمان هست. گرچه هیچکدام تازگی ندارند. مطالعه تاپیک های این انجمن و مخصوصا تاپیک مرجع پیشگیری اورژانسی پیشنهاد می شود

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0