جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: روش جلوگیری از حاملگی اورژانسی

shahy.m آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    تهران

پیشفرض روش جلوگیری از حاملگی اورژانسی

با سلام و خسته نباشید
    من دارای پریود تقریبا منظمی هستم در روز بیستم پریودم در حال نزدیکی کاندومی که استفاده می کردیم پاره شد و منی شوهرم وارد بدن من شد به همین منظور من فردای اون روز از قرص اچ دی استفاده کردم ابتدا دو قرص خوردم و 12 ساعت بعد دو عدد دیگر اما به محض این که این دو قرص را خوردم دچار حالت تهو شدید شدم و یک ساعت بعد از خوردن بالا آوردم .
    حالا می خواستم ببینم با این حساب که دو از قرصها را بالا آورده ام ( استفراغ ) اثر قرص ها از بین می رود و این که آیا ترس من بی مورد بوده با توجه به این که روز 20 بود .
    چون من می ترسم مثلا یک ماه با وجود این پریود منظم همه چیز به هم بخوره و زمان تخمک گذاری من عقب یا جلوتر اتفاق بیفتد .

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اگه در روز 20 ام مقاربت داشته اید..احتمال بارداری زیاد نیست چون با روز های 14 و 17 و 16 فاصله دارید. اما چون به هر حال روش جلوگیری طبیعی چندان روش مطمئنی نیست و علی رغم انجام تمام احتیاطات لازمه..باز هم حاملگی ایجاد شده..
    روش جلوگیری اورژانس شما به جا بوده. معمولا با یک بار استفاده از اون دو قرص هم به جواب میرسن.. گرچه ترجیحا بهتره
    از 3 دوره استفاده بشه. دور دوم شما رو حساب نمیکنیم چون بقول خودتان احتمال استفراغ اون زیاده..

ممکنه خونریزی پریود شما عقب جلو بشه که با خوردن این قرص ها هم بعید نیست.. اما زمان تخمک گذاری شما که تغییر نمیکنه
    مخصوصا اینکه سیکل های منظمی هم دارید
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت