نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع
    b_bahar_63 آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    esf

پیشفرض اثر قرص های جلوگیری اورژانسی تا چند روز وجود دارد؟

سلام
    خسته نباشید
    من در روز 18 حاملگی نزدیکی مشکوکی داشتم که در طول 24 ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردم (4 قرص hd با فاصله 12 ساعت)
    5روز بعد از مصرف قزصها متأسفانه یک نزدیکی مشکوک دیگر اتفاق افتاد!ولی با توجه به اینکه از روش اورژانسی در یک دوره قاعدگی نمیتوان 2 بار استفاده کرد دیگراز روش اورژانسی استفاده کردم.
    با توجه به این مسائل و اینکه دارای پریود منظم 25 تا 28 روزه هستم خواهشمندم به سوالات من پاسخ دهید:
    1.احتمال بارداری چقدر است؟
    2.در صورت عدم بارداری تا چند روز پس از استفاده از روش اورژانسی باید پریود شروع شود؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

از این روش و از این قرص ها در شرایطی که از هیچ روش جلوگیری استفاده نمی کرده اید , یا شکست در یکی از روش ها داشته اید و یا مجبور به مقاربت شده اید می توانید استفاده کنید.گرچه از این قرص ها به عنوان قرص روز بعد یا قرص صبح بعد , نام برده می شود ( morning after pill day after pill) ولی حقیقت این هست که تا 5 روز بعد از استفاده از هر روش اورژانسی اثرشان تداوم دارد . اینکه نوشتم چند روش وجود دارد برای این هست که غیر از متد هایی که از طرف مقامات علمی کشور ما رسما معرفی شده و ما هم اشاره کردیم... روشهای دیگری نیز وجود دارد که در فرصت مناسب صحبت خواهیم کرد.بنا براین حتی با مقاربت دوم دارو مثل مقاربت اول موثر هست و چون در زمان دور تری از تخمک گذاری مقاربت داشتید به نظر نمی رسد شانسی برای تشکیل نطفه وجود داشته باشد

اگر فرض کنیم نطفه تشکیل شده باشد و قائدگی منظم هم داشته باشید قائدتا قائدگی بعدی در زمان مقرر شروع نخواهد شد و یا حالت عادی نخواهد داشت...

جلوگيري ازبارداري به روش اورژانسی( اخبار و گزارشات)
    جلوگيري ازبارداري به روش اورژانسی( اخبار و گزارشات)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0