جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: جراحی زیبائی شکم و سینه

mina2010 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض جراحی زیبائی شکم و سینه

28 ساله هستم و 2 بچه دارم. مي‌خواهم شکمم را جراحي زيبايي کنم چون به علت بارداري، پوست شکمم ترک‌دار، شل و بزرگ شده است. از طرفي سينه‌هاي کوچکي هم دارم که مايلم آنها را هم تحت جراحي زيبايي قرار دهم. آيا مي‌توانم هر دو عمل زيبايي را با هم انجام دهم. آيا اين عمل‌ها خطرناک نيست و عوارضي ندارد؟ براي عمل به متخصص زيبايي مراجعه کنم يا متخصص جراح.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

هيچ عمل جراحي‌اي بدون عارضه نيست ولي در صورتي كه اين كار توسط افرادي كه تجربه و علم كافي دارند، انجام شود احتمال داشتن عوارض كاهش پيدا مي‌كند. به هر حال اين دو عمل قابل انجام است و شما مي‌توانيد هر دو عمل را همزمان با هم انجام دهيد مشروط بر اينكه عامل‌هاي سلامت را داشته باشيد تا مدت زمان عمل جراحي خطري برايتان ايجاد نكند. پس بايد مورد معاينه و بررسي قرار بگيريد و از لحاظ مسايل قلبي، تنفسي و... كنترل شويد. مشخصا بايد به پزشكي كه جراح پلاستيك است و دوره فوق‌تخصصي جراحي پلاستيك را گذرانده است، مراجعه كنيد زيرا هم به خود عمل جراحي احاطه بيشتري دارد و هم عوارض اين نوع اعمال جراحي را بهتر مي‌داند و توانايي بالاتري براي درمان عوارض در صورت ايجاد خواهد داشت.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت