چگونه ميتوان مرد جذابي بود؟

پرسش و پاسخ در مورد طريقه جذب كردن همسرتان مي باشد، اگر شيوه زندگي شما خسته كننده شده است بد نيست كه نيم نگاهي به اين مقاله بيندازيد. طريقه بدست گرفتن امور و نشان دادن خود، از مطالب اين بخش مي باشند.

چگونه مردي با شيوه زندگي ملال آور، ميتواند همسرش را به سمت خود جذب كند؟
تنها كاري كه مي توانيد اين است كه سعي كنيد فرد جذابي باشيد.

يكي از آسانترين شيوه هايي كه مي توانيد از آن بهره ببريد، اين است كه اهل عمل باشيد. به اين معنا كه از هر موقعيتي كه بر سر راه شما قرار گرفت به بهترين نحو استفاده كنيد.

اگر بر سر دوراهي گير كرديد، هر دو راه را امتحان كنيد. اگر در مورد مسافرت رفتن دودل هستيد، خوب، سفر كردن گزينه بهتري است. مي خواهيد براي صرف غذا به يك رستوران جديد برويد و يا در همان مكان هميشگي غذا ميل كنيد، خوب ما به شما ميگوييم كه يك چيز جديد را امتحان كنيد.

با انجام چنين اموري زندگي شما رفته رفته سرشار از تجربه هاي جديد خواهد شد.... هوش و دانش شما نيز افزايش پيدا مي كند و باعث مي شود كه همسرتان نسبت به زندگي شما كنجكاوي بيشتري از خود نشان دهد.

هر چقدر كه تجربيات شما بيشتر باشد، بالطبع مطالب سرگرم كننده تري داريد تا با همسرتان در ميان بگذاريد... و در نتيجه خيلي آسان تر مي توانيد با او ارتباط بر قرار كنيد.

به عنوان مثال زماني كه او مي گويد با ديدن اين منظره به ياد مكاني در اروپا افتادم شما نيز مي توانيد، پاسخ دهيد اوه، بله...مي دونم چي مي گي

زماني كه به شما مي گويد كه عاشق غذاهاي يوناني است مي توانيد او را به رستوراني ببريد كه روزي خودتان براي شكستن عادت روزانه به آنجا رفته بوديد.

به خاطر داشته باشيد كه هيچ گاه از انجام چنين كارهايي پشيمان نخواهيد شد، بلكه پشيماني از آن كارهايي است كه تا به حال آنها را انجام نداده ايد. سعي كنيد طعم حقيقي زندگي را بچشيد. خودتان هم شگفت زده خواهيد شد كه همسرتان چقدر سريع متوجه اين موضوع مي شود.

شما قبلا ذكر كرده بوديد كه يك مرد به منظور ايجاد جذابيت در روابط خود بايد از حس رهبري بالايي برخورد باشد. اهميت اين مطلب تا چه حد است؟

ساده است، خوب است بدانيد كه خانم ها از تصميم گرفتن متنفر هستند.

همه ما خوب مي دانيم كه خانم ها خيلي سريع تصميم مي گيرند، اما به همان سرعت نيز نظرشان در مورد هر چيزي عوض مي شود، و اين امري است كه حقيقت دارد.

خانم ها توانايي تصميم گرفتن را دارند، اما دوست ندارند چنين كاري را انجام دهند، به همين دليل هم هست كه هميشه جذب مردهاي با اراده و مصمم مي شوند. براي خانم ها مصمم بودن مردها جزء خصوصيات برجسته آنها به شمار مي رود. براي يك خانم هيچ كس مردانه تر از فردي نيست كه مي داند از زندگي خود چه مي خواهد، به اندازه كافي اعتماد به نفس دارد، و او را به مكاني مي برد كه هم سرگرم كننده است و هم مهيج.

آقايون با انجام چنين اموري ثبات و ايمني را براي خانمها فراهم مي آورند، و اين دقيقا چيزي است كه خانم ها هر لحظه آرزوي آنرا مي كنند. با برداشتن مسئوليت تصميم گيري از روي شانه هاي او شما مي توانيد آرامش و امنيت را برايش به ارمغان آوريد.

متاسفانه بسياري از آقايون از تصميم گيري وحشت دارند، چرا كه تصور مي كنند شايد تصميمات آنها موافق نظر خانم ها واقع نشود و موجبات ناراحتي آنها را فراهم آورد.

در طول زمان ممكن است همه ما دچار چنين اشتباهاتي شويم و سوال من نمي دونم.... تو مي خواهي چه كاري انجام دهي؟ را كه خانم ها از آن به شدت متنفر هستند، بر زبان مي آوريم.

اما همانطور كه مردها هنگام رقصيدن با حركات قدرتمند اما در عين حال ملايم خود همه چيز را كنترل مي كنند، در عشق ورزي نيز بايد يك چنين كاري را انجام دهند.

اگر مي خواهيد او را براي صرف غذا به يك رستوران ببريد، ابتدا از مزاياي رستوران براي او صحبت كنيد، اگر او مخالفت كرد، لازم نيست از او سوال كنيد تو كجا رو دوست داري؟ بلكه خيلي سريع مي توانيد پيشنهاد مكان ديگري را به او بدهيد.

قاطعيت شما كه نشاند هنده مردانگي شماست مشخص مي كند كه آيا مجذوب شما خواهد شد يا خير.

بنابراين در حالي كه او را با ملايمت به سمت خواست هاي خودتان هدايت مي كنيد، خيلي زيركانه هر چيزي كه خواست به او بدهيد. او از شما به خاطر اين كار ممنون و متشكر هم خواهد شد.

يك مرد چگونه مي تواند در زمان ملاقات خانم ها جذابيت خود را به آنها ثابت كند؟
يكي از بزرگترين تفاوت هايي كه ميان مردهايي كه در روابط خود با خانم ها موفق هستند و ساير افراد، اين است كه آنها هميشه آماده ترك رابطه هستند.

اگر يك خانم متوجه شود كه نظر شما را به خود جلب كرده و شما هميشه در كنار او باقي مي مانيد، هيچ كاري براي جلب نظر شما به خود انجام نميدهد و از اين گذشته به راحتي كنترل تمام امور را نيز به دست مي گيرد.

انتقال قدرت از همان آغاز اولين ملاقات معنا پيدا مي كند.

يك خانم به راحتي مي تواند از همان ابتداي امر تشخيص دهد كه آيا شما به او اهميت مي دهيد و يا خير.

اگر احساس كند كه شما تنها به او چشم داريد، ديگر هيچ تلاشي براي جلب توجه شما انجام نمي دهد، زيرا مي داند كه شما در حال حاضر تصميم خود را در مورد او گرفته ايد.

از سوي ديگر اگر تصور كند كه تنها براي سرگرمي با او قرار ملاقات گذاشته ايد و اثري از علاقه حقيقي به چشم نمي خورد، او تمام تلاش خود را مي كند تا بتواند نظر شما را نسبت به خود جلب كند و در شما تاثير بگذارد.

شايد شما تعجب كنيد اما اين مطلب حقيقت دارد.

بنابراين رمز موفقيت شما در اين مرحله اجتناب از كم آوردن در مقابل خانم هاست، و شما بايد به هر قيمتي كه شده اين كار را انجام دهيد.

هميشه به خاطر داشته باشيد كه يك خانم جذاب ديگر در گوشه اي به انتظار شما نشسته است. تصميم خود را در مورد رابطه فعليتان بگيريد، آيا مي خواهيد ادامه دهيد و يا قصد ترك آنرا داريد؟


زمانيكه حس انتخاب كردن وجود شما را فرا بگيريد و به خود حق انتخاب دهيد، او به سمت شما كشيده مي شود و مي توانيد او را با خود به هر كجا كه مي خواهيد ببريد. اگر اين شيوه را در پيش بگيريد تمام خانم ها براي جلب توجه شما تلاش خواهند كرد.


ديو و دلبر: ظاهر در برابر شخصيت :

در تحقيقي كه به تازگي انجام گرفته است، اين سوال پرسيده شد: كدام جنبه از ويژگي هاي فردي در انتخاب همسر براي شما اهميت بيشتري دارد؟ نتايج تحقيق به صورت زير بوده است:


كدام جنبه از ويژگي هاي فردي در انتخاب همسر براي شما اهميت بيشتري دارد؟


شخصيت :

زنها: %62.5

مردها: %49.5


هوش :

زنها: %25.5

مردها: %22.6زيبايي صورت :

زنها: %7.1

مردها: %12.7زيبايي بدن و هيكل :

زنها: %3.1

مردها: %14.5موفقيت هاي كاري :

زنها: %1.5

مردها: %0.5حال كه ارقام آماري را مي دانيد، فهميديد كه نظر افراد در ترجيح زيبايي به شخصيت چگونه است.

به نقل از سایت مردمان