جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 22 مجموع

موضوع: چگونه محبوب خانمها باشيم ( در گوشي هاي روانشناس با آقايان )

 1. #1
  سحر.ميم Guest

  پیشفرض چگونه محبوب خانمها باشيم ( در گوشي هاي روانشناس با آقايان )

  چگونه محبوب خانمها باشيم ؟؟

  خانم ها به نوع خاصی از مردها علاقه دارند، به همین دلیل از مردهایی که دارای یک سری خصوصیات خاص هستند به شدت پرهیز می کنند. این امر در دوران اولیه ارتباط از اهیمت ویژه ای برخوردار است درست زمانی که خانم ها در حال قضاوت خصوصیات اخلاقی آقایان هستند.
  در زیر خصوصیات 8 تیپ از مرداني را که خانم ها سعی می کنند خودشان را از آنها دور نگه دارند آمده است. ما این اطلاعات را از طریق مصاحبه هایی که با جمع کثیری از خانم ها انجام داده ایم، بدست آورده ایم.


  البته اگر یکی یا چند تا از خصوصیات زیر در شخصیت شما وجود داشت جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چرا که اغلب آنها باعث بر هم خوردن رابطه نخواهند شد. نظر ما این نیست که خصوصیات اخلاقی خود را به طور کلی تغییر دهید بلکه مراقب آن دسته از رفتاری که به مزاج خانم ها چندان خوشایند نیست باشید. خواندن مقاله را ادامه دهید تا متوجه شوید که خانم ها چه چیزهایی را دوست ندارند. از این طریق نوبت بعد که با همسر یا دوست دخترتان ملاقات داشتید راحت تر می توانید اثر گذار جلوه کنید.

  1- مردهای نیازمند
  او بیش از اندازه احساساتی است و از همان آغاز کار تمام عواطف خود را به بیرون میریزد. این مرد نسبت به خود شک دارد و دائما نیازمند اطمینان های مکرر در زمینه شغلی دوستی و رابطه ای است.
  چرا او جذاب نیست: اعتماد به نفس و استقلال از جمله خصوصیات جذاب آقایون در نظر خانم ها هستند و عدم اطمینان و وابستگی نکوهیده هستند. بیشتر خانم ها به دنبال مرد قدرتمندی هستند که در زندگی بتوانند بر او تکیه کنند. بنابراین اگر شما همیشه بر آنها تکیه کنید – به ویژه در مراحل ابتدایی رابطه – او ممکن است نسبت به توانایی های شما مشکوک شود و از آنجایی که خانم با تمام ناامنی ها به یک رابطه قدم می گذارند دیگر انتظار ندارند که از جانب شما نیز شاهد عدم اطمینان باشند.
  اگر چنین فردی هستید چه بکنید: زمان بندی راه حل کار شماست. شما در آغاز ارتباط می بایستی خیلی مراقب اخلاق و رفتار خودتان باشید. نا امنی ها و تمام احساسات خود را یک جا بروز ندهید. زمانی که رابطه شما به اندازه کافی صمیمی شد می توانید عواطف خود را تا آنجا که میل دارید با او در میان بگذارید. در آن زمان او حتی به خاطر انجام این کار از شما سپاسگزار نیز خواهد شد.
  2- مردی که رفتارش قابل پیش بینی باشد
  خانمها از این نوع مردها خوششان نمی آید چراکه می توانند به راحتی تمام عکس العمل هایش را پیش بینی کنند. چنینی مردی در ذهن خود پیرو یکسری قوانین و مقررات خاصی است که همیشه رفتارهایش را بر پایه آنها انجام می دهد. به عنوان مثال هیچ گاه برای اینکه خانم را سوپرایز کنند بدون قرار قبلی او را به گردش نمی برند.
  چرا او جذاب نیست: خانم ها تا حدی به دنبال رفتار غیر قابل انتظار در آقایون می گردند (مردهایی با روح آزاد) به این دلیل است که اکثر خانم ها به دنبال “پسرهای شیطون” می گردند. این تنها به دلیل شیطنت نیست که خانم ها جذب می شوند بلکه دلیل اصلی آن غیر قابل پیش بینی بودن آنهاست.
  اگر چنین فردی هستید چه بکنید: اگر می خواهید در خانم ها تاثیر بگذارید لزوما نباید آدم بدی باشید بلکه سعی کنید خصوصیات مثبت را با هم جمع کنید – به ویژه در ابتدای رابطه - به راحتی با او تماس بگیرید و برای آخر هفته او را به یک پیک نیک و یا شام خوشمزه دعوت کنید. زمانی که این کار را انجام دهید اگر تا چند وقت هم درگیر کارهای روزمره خود باشید او از دست شما ناراحت نمی شود. سعی کنید هر چند وقت یکبار با انجام کار های این چنینی او را شگفت زده کنید و سرزندگی و شادابی را به رابطه خود دعوت کنید.
  3- مردهای متکبر
  او بسیار خود خواه و خود بین است. همچنین بی ادب نیز می باشد نه تنها با خانم ها بلکه با تمام افراد و احساس می کند که همه از او پایین تر هستند. حتی اگر در روز ملاقات شخصی که دارای چنین خصوصیتی است با خانم مورد نظر مهربان باشد و برخورد خوبی داشته باشد باز هم کافی نخواهد بود زیرا خانم ها رفتار شما را با سایر افراد را نیز مد نظر می گیرند.
  چرا او جذاب نیست: خانم ها اغلب برای ارزیابی خصوصیات اخلاقی مردها رفتار آنها را با افراد دیگر می سنجند. بنابر این اگر در روز ملاقات با او مهربان باشید خانم رفتار شما با سایر افراد را نیز مد نظر قرار می دهد.
  اگر چنین فردی هستید چه بکنید: هیچ خانمی دوست ندارد که در جلوی مردی کم بیاورد بنابراین در زمان ملاقات بهتر است خود پرستیتان را پنهان کنید و اگر می خواهید که حقیقتا در او تاثیر بگذارید باید با تمام افرادی که در کنار شما هستند با احترام رفتار کنید. چرا که او در حال نظاره شماست.
  4- مرد خشن و بی نزاکت
  چنین مردی در نزد شما خانم های دیگر را هم از زیر نظر خود می گذارند. با خدمتکار رستوران بیش از اندازه صحبت کرده و احساس عشق ورزی می نماید. روی هم رفته او برای خانم ها هیچ گونه ارزش و اعتباری قائل نیست.
  چرا او جذاب نیست: این کار نه تنها نوعی بی نزاکتی قلمداد می شود بلکه باعث می شود تا خانم حس عزت نفس خود را نیز از دست بدهند. اگر در اولین قرار ملاقات با یک خانم چنین رفتاری را از خود بروز بدهید بدون شک هیچ شانسی برای برقراری ارتباط پیدا نخواهید کرد.
  اگر چنین فردی هستید چه بکنید: اگر نمی توانید چنین اخلاقی را برای مدت زمانی طولانی از خود دور نگه دارید حداقل سعی کنید که در اولین ملاقات چنین کارهایی از شما سر نزند. اگر بخواهید دائما نگاه هایتان را به این طرف و آن طرف بچرخانید این کار پس از مدتی به صورت یک عادت ناپسند در می آید. اگر بخواهیم با صداقت کامل به قضییه نگاه کنیم باید بگوییم که بروز چنین رفتاری در هیچ مرحله ای از رابطه برای طرف مقابل به هیچ وجه قابل قبول نمی باشد.
  5- مردهای چیپ
  این نوع از آقایون خانم را به شام دعوت می کنند و زمانی که موقع پرداخت صورتحساب فرا می رسد با وقاهت تمام از خانم می خواهند که پول غذا را دانگی حساب کنند. هیچ گاه پول هایش را به خاطر خرید گل برای همسرش خرج نمی کند و همیشه ارزانترین نوشیدنی را انتخاب می کند. او از همان اولین قرار ملاقات طوری برخورد می کند که گویی در تنگنای مالی قرار دارد.
  چرا او جذاب نیست: چند ملاقات اولیه معمولا باید با سخاوت تمام انجام شود. و لغاتی نظیر ” پس انداز” و “بودجه” نباید حرفی برای گفتن پیدا کنند. اگر در اولین قرار ملاقات برایش خاطره ای از جمع کردن پول بسازید شانس خود را برای ادامه رابطه از دست خواهید داد.
  اگر چنین فردی هستید چه بکنید: سر کیسه را شل کنید. لازم نیست برای تاثیر گذاری هزینه زیادی در نظر بگیرید اما باید کاری کنید که او تصور کند که وجودش برای شما خاص است. خرید گل هم هر از چند گاهی مزه خوبی دارد.
  6- مرد جر و بحث کن
  این تیپ مردها عادت دارند که هر گفتگوی را به سرعت به مشاجره تبدی کنند. اما باید بدانید که اگر خانم ها را مجبور کنید که تمام مدت به دفاع از خود بپردازند زندگی آانچنان که باید و شاید برایشان دلپذیر نخواهد بود. او زمانی که خانم را با خود به بیرون می برد به جای اینکه او احساس کند به گردش و تفریح آمده بیشتر تصور می کند که در یک جلسه مناقشه است. به همین دلیل به لاک دفاعی فرو رفته و آسیب پذیر می شود.
  چرا او جذاب نیست: قرار ملاقات باید یک تجربه دلپذیر باشد. اگر او مجبور باشد که تمام مدت با شما سر و کله بزند دیگر وقتی برای لذت بردن باقی نخواهد ماند. جر و بحث بیش از اندازه باعث ایجاد استرس می شود و شما هم به طور یقین هر گز نمی خواهید که همسرتان از شما خاطره های استرس زایی را در ذهنش ثبت کند.
  اگر چنین فردی هستید چه بکنید: مهمترین کار این است که آرامش خود را در هر شرایطی حفظ کنید. شما به این دلیل جر و بحث راه می اندازید که در مورد موضوعی عصبی و نا مطمئن هستید. بنابر این قبل از قرار ملاقات تمام چیزهایی که در ذهن دارید بر روی کاغذ بیاورید و سوالات مناسب را از بین آنها انتخاب کنید. با این کار نه تنها کار شما به جر و بحث کشیده نخواهد شد بلکه گفتگو آرام و دلنیشی نیز دارید.
  7- عقل کل
  این گونه افراد فقط در پی قضاوت رفتار سایرین هستند. او احتمالا نه سیگار می شکد و نه از مشروبات الکلی استفاده می کند. او از همان روز اول شروع می کند به گفتن چیزهایی از این قبیل “شما اصلا نباید لب به مشروب بزنید”، ” دسر باعث ایجاد چاقی می شود ” و …
  چرا او جذاب نیست: هیچ کس دوست ندارد مورد قضاوت دیگران قرار بگیرد به ویژه در روز ملاقات. انسان ها این کار را آزار دهنده و بی ادبی قلمداد می کنند.
  اگر چنین فردی هستید چه بکنید: شما می توانید نطق های خود را برای زمانی نگه دارید که رابطه اندکی صمیمی تر شد. اما تا قبل از زمان سیگار کشیدن، مشروب خوردن و سفارش دسر او به شما ارتباطی پیدا نمی کند.
  8- مردهای زن گریز
  این تیپ مردها با تلخکامی تمام با خانم ها برخورد می کنند. آنها در روز ملاقات نمی توانند خود را نگه دارند و مرتبا از جنس مونث ایراد گرفته، دشنام می دهند و از او انتقاد می کنند.
  چرا او جذاب نیست: در این لیست این خصوصیت تنها رفتاری است که مطمئنا باعث بر هم خوردن ارتباط خواهد شد. و اصلا هم جای تعجب وجود ندارد. آیا شما به شخصه خانمی را سراغ دارید که از بودن در یک چنین رابطه ای لذت ببرد؟
  اگر چنین فردی هستید چه بکنید: شما نیاز دارید که مجددا نگاهی به طرز برخورد خود بیندازید. این رفتار نه تنها بی ادبانه و کثیف است بلکه تنها تیری است که باعث از بین رفتن علاقه می شود.
  مرد شگفت آوری باشیداگر دارای هر یک از خصوصیات ذکر شده هستید لازم نیست بیش از اندازه بترسید؛ اما همیشه به خاطر داشته باشید که: اینها نکاتی هستند که خانم ها معمولا در اولین قرار ملاقات بر روی آن بسیار دقیق می شوند. پس اگر می خواهید از ملاقات خود بهترین نتیجه را کسب کنید لیست بالا را مطالعه کنید و تا آنجا که می توانید از این رفتارهیی که باعث رنجش خانمها می شود اجتناب کنید .

  منبع : سایت پزشکان بدون مرز

 2. #2
  بابك1361 آفلاین است عضو فعال
  تاریخ عضویت
  Sep 2005
  موقعیت
  تهران
  ارسالها
  151

  پیشفرض

  در مجموع جالب بود.ولی من با اینکه این مسائل برایم مهم است اما هیچوقت از این دریچه یه مسئله نگاه نمی کنم(دلیلی هم نمی بینم که همه نظرم را بپسندند).من اگر بدانم رفتاری پسندیده و باارزش است سعی می کنم به آن گرایش پیدا کنم و اگر اخلاق ناپسند و زشتی داشته باشم سعی می کنم آنرا بر طرف کنم.اما نه به خاطر اینکه زنها از چنین مردی خوششان میاید.این برایم عامل محرک نیست.بلکه چون این بد است و آن خوبست.همین.مثلا باید سعی کنیم خسیس یا متکبر نباشیم چون صفات زشتی هستند و اعتماد به نفس و روح آزاد داشته باشیم چون شخصیت ما تکامل پیدا می کند.البته طبیعی است انسانها و از جمله خانمها از کسانی که صفات پسندیده بیشتری داشته باشند بیشتر خوششان میاید.
  چونکه صد آمد نود هم پیش ماست
  اما بدترین رسم در برخی از چنین نوشته هایی اینست که به آدمها یاد بدهد چگونه خودشان را یک طور دیگری نشان بدهند.مثلا به جای اینکه فلان اخلاق بد خود را ازبین ببرند یاد بگیرند که چگونه آنرا از دوست دخترشان پنهان کنند.یا چگونه جلوی خانمها خود را دارای فلان صفتی که آنرا ندارند نشان دهند.اسم این کار می شود آموزش حقه بازی(و متاسفانه در بعضی از نشریات زرد یا سایتهای درپیتی هم پیدا میشود) .امیدوارم اگر کسی در چنین مقاله هایی دنبال چنین توصیه ها و روشهایی می گردد هیچوقت آنها را نخواند..ولی خوشبختانه در توصیه های درگوشی فوق چنین چیزی وجود ندارد و از این بابت مطلب جالبی بود.

 3. #3
  سحر.ميم Guest

  پیشفرض

  خب بنظر من فرضا اونچيزي كه در مورد مرد چيپ نوشته شده بين دو تا آقا اگر رخ بده خيلي شايد آزار دهنده نباشه اما بعنوان يك خانم تحملش نمي كنم
  هرچند گاهي هم خودم ميز رو حساب مي كنم اما اصلا دنگي بودن حالم رو بهم ميزنه
  بنظر من برخي از رفتار ها اگر در مورد خانم ها اجرا بشه ملال آوره . فرضا شوخي ها پسرونه
  پس عجيب نيست اگر بايد مرد ها ياد بگيرن چه مدلي با خانم ها رفتار كنن
  و خانم ها ياد بگيرن چه مدلي با آقايون ...
  با فيلم بازي كردن هم كه مخالف .

 4. #4
  بابك1361 آفلاین است عضو فعال
  تاریخ عضویت
  Sep 2005
  موقعیت
  تهران
  ارسالها
  151

  پیشفرض

  خساست هم مثل بقیه چیزهایی که باید از آن دوری کرد برای همه انسانها دافعه دارد.اما جزئیات یا مصادیق مسئله به مقدار خیلی کمی(نه آنقدر که تو می گویی) فرق می کند.من خیلی پسرها را می شناسم که دنگی حساب کردن برایشان آزار دهنده است.ممکن است برای بعضی از دخترها هم اینطور نباشد.اصولا این که یک بار یک نفر و بار دیگر نفر بعد میز را حساب کند هم خودش نوعی دنگی حساب کردن است . مدلی که به دنگی حساب کردن مشهور شده نوع جوادتر و بی کلاس تر همین ماجراست.شاید چون پسرها کمتر اهل کلاس هستند بیشتر از این روش استفاده کنند.یک پسر اگر بخواهد جلوی یک پسر دیگر کلاس بگذارد همین چیزهایی که می گویی را رعایت می کند (مثلا شوخی های بد جور نمی کند).در مورد خانمها هم چون محترم تر هستند و روحیات خاص خودشان را دارند رعایت این چیزها موثر است.در مورد بقیه توصیه ها هم کمابیش همین مسئله صادق است.اینکه آدمها یاد بگیرند با همه انواع و اقسام مختلف انسانهای دیگر از جمله جنس مخالف چگونه باید برخورد کرد عجیب که نیست هیچ بلکه لازمه یک زندگی سالم و داشتن روابط انسانی خوب است.

 5. #5
  peyman_r آفلاین است تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Nov 2006
  ارسالها
  9

  پیشفرض

  ميشه بگيد چط.ري محبوب اقايون شيم ؟؟؟ مثلا وقتي ازدولج مينيم و يا نامزد هستيم

  يه مقاله خوب بدين منتظرم

 6. #6
  peyman_r آفلاین است تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Nov 2006
  ارسالها
  9

  پیشفرض

  بنظرم همش درست هست يعني من از مردي كه بحث ميكنه بدم مياد و از مرد اروم و مهربون خوشم مياد

 7. #7
  peyman_r آفلاین است تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Nov 2006
  ارسالها
  9

  پیشفرض

  منتظرم كه مقاله بياريد

 8. #8
  بابك1361 آفلاین است عضو فعال
  تاریخ عضویت
  Sep 2005
  موقعیت
  تهران
  ارسالها
  151

  پیشفرض

  اينقدر دنبال اين نباشيد كه محبوب آقايون بشيد.مگر آقايون حلوا خيرات ميكنند؟

 9. #9
  heidar8 آفلاین است تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Jul 2005
  ارسالها
  27

  پیشفرض

  سلام
  البتّه با يه شاخ ديگه رو كلّه ام
  اگه تاريخ ارسال 2 شنبه 14 شهریور 1384 بوده باشه (چون من اينطوري مي بينم ).

  ***
  اگه اشتباه نگفته باشم آقايون مشتركا از دست خانمهاي لوس، شل، پرحرف و پر خرج، كلافه مي شند.
  هرچيزي به اندازه و جاي خودش
  (البتّه بعضي خصوصيات هم هست كه مربوط به مراحل پس از آشناييه و خارج از بحث)


  و در اشاره و تأييد گفتمان سحرميم و بابك 1361 ،
  اينكه:
  در زندگي سالم، مرد و زن در جهت تكميل هم قدم بر مي دارند و در بدو آشنايي هم دونستن كلّيات خصوصيات جنس مخالف، مفيده
  بنابراين تشكّر از سحر ميم

 10. #10
  tadayoni آفلاین است عضو دائمی
  تاریخ عضویت
  Jan 2006
  ارسالها
  85

  پیشفرض

  به نطر من كه اگر مرد يا پسر خودش باشه نه نقش بازي كنه نه هر كار ديگه راحت ترين نوع جذاب بودن هستش .
  كار خلاف اگر نكنه يه خورده جذبه (نه اينكه با همه همين جوري باشه يه خورده كه نگن اين يارو يوپس) هم داشته باشه بسه.
  ضايع كردن دخترها هم يه راهش هستش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

 • نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
 • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
 •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت