بعضی از مردها روزانه با این موضوع دست و پنجه نرم می کنند که دختر مورد علاقه اشون (عشقشون) دیگر با آنها نیست (آنها را ترک کرده است) با اینکه باور دارند واقعا عاشق او هستند. حسادت، تنفر و احساس از دست دادن و شکست همه ممکن است در هنگام از دست دادن کسی که دوستش داریم (عشقمون) به ما دست بدهد. اما چیزی که شما باید انجام بدید تنها بدست آوردن قلب دختر مورد علاقه تون هست.

در زیر به 17 نکته بسیار مهم برای بدست آوردن قلب دختر مورد علاقه تون نام برده شده است سعی کنید این موارد را انجام دهید تا شما برنده باشید. و عشقتان را در کنار خودتان نگه دارید.


* (1) یک رابطه را یک دفعه آغاز نکنید. اجازه دهید که یک رابطه عاشقانه با روند خودش شکل بگیرد و سعی نکنید به آن سرعت ببخشید چرا که سرعت ببخشیدن به یک رابطه در بیشتر موارد باعث از بین رفتن آن می شود.

* (2) شجاع باشید. بیشتر دختر ها مردهایی شجاع و یا اعتماد بنفس را دوست دارند، البته نه خود پسند. فقط جلو بروید و شروع به صحبت کردن با دختر مورد علاقه تان کنید. او خود به شما نشان خواهد داد که به چه چیزی علاقه مند است.

* (3) هرگز با یک دختر مانند یک کالا رفتار نکنید. هیچ کس دوست ندارد که احساس کند که دارد از او سوء استفاده می شود و در یک رابطه ی بدون عشق و محبت قرار دارد.

* (4) ثابت کنید که واقعا او را دوست دارید. به دوست دخترتان نشان دهید که احساس شما نسبت به او یک هوس و یا شوق آنی نیست. از او در مورد خودش بپرسید و با او صحبت کنید. فقط برای به فکر بوسیدن او نباشید بلکه به حرف های او گوش دهید و به چشم هایش نگاه کنید

* (5) رنگ و فرم چشم هایش را حفظ کنید (بخاطر بسپارید). این کار را با نگاه کردن به چشم های دوست دخترتان وقتی که دارید با او صحبت می کنید انجام دهید.

* (6) برای او ارزش قائل شوید. از او در مورد اتفاقاتی که در روز برایش اقتاده سوال کنید. این روش بسیار ساده و خوبی برای نشان دادن علاقه شما نسبت به فعالیت های اوست و نشان می دهد که شما برای او ارزش قائل هستید. وقتی او شروع به صحبت می کند تمام توجه تان رو به او بدهید. به چشم هایش نگاه کنید و مهمتر از همه صحبت هایش را قطع نکنید.

* (7) مطمئن شوید که دوست خوبی برای دوستان او هستید. اگر دوستان او شما را دوست داشته باشند این شانس بیشتری به شما برای بدست آوردن او می دهد. درنهایت در بیشتر مواقع دختران برای گرفتن پیشنهاد و مشورت با دوستانشان در مورد شما صحبت می کنند. بنابراین این بهترین شانس برای شماست اگر دوستان او روی شما نظر مثبت داشته باشند.

* (8) کاری کنید که او احساس زیباترین بودن در جهان را بکند. می توانید مستقیما این را به او بگویید. دختران دوست دارند یا بهتره بگم عاشق این هستند که مورد تعریف قرار بگیرند و بدونند که زیبا و خوشگل هستند. ولی زیاده روی هم نکنید.

* (9) مطمئن شوید که او در کنار شما احساس امنیت می کند. اکثر دخترها دنبال کسی هستند که بتوانند به او اطمینان کنند و در هنگام مشکلات از او کمک بگیرند. نشان دهید که او و برنامه هایش برایتان مهم است حتی اگر او روزی بدون مشکل را سپری می کند. این خود باعث ایجاد اطمینان و در نهایت کمک خواستن از شما در هنگام مشکلات می شود.

* (10) با او همدردی و خوشحالی کنید. اگر او یک نمره خیلی خوب در امتحان ریاضی گرفت با او خوشحال شوید و خوشحالی کنید. اگر هم روز بدی را سپری کرده بود، به او نشان دهید که شما نیز با او هم درد هستید وناراحتی خودتان را بروز دهید. و به در کنار هم دردی کمک کنید که احساس بهتری و خوشحالی کند.


* (11) اگر بتوانید او را بخندانید شما یک قدم به هدفتان نزدیک تر شده اید. اما از این مزیت سوء استفاده نکنید. اجازه دهید اول او با شما صمیمی شود و بعد با همه جیز ساده و شوخ برخورد کنید. دختران احتیج دارند که اول به شما اطمینان کنند و مطمئن شوند که شما قلبشان را نمی شکنید.

* (12) اجازه دهید کت و یا کاپشن شنا را در هنگامی که احساس سرما می کند بپوشد. این حرکت حتی می تواند خیلی خیلی جلوه بهتری پیدا کند زمانی که خوده شما کت و یا کاپشنتان را به او در هنگام سرما پیشنهاد می کنید فقط مواقب باشید که کت شما تمیز و خوش بو باشد.

* (13) تمیز باشید و به بهداشت خود اهمیت بدهید. باور داشته باشید یا نه تمیزی و موهای مرتب و بوی خوب یک مسدله خیلی مهم برای دختران است.

* (14) تظاهر نکنید. شوخی کردن و کمی مسخره بازی در آوردن و کمی لاس زدن ایرادی ندارد ولی هرگز به آنچه نیستید تظاهر نکنید. سعی نکنید با تظاهر کردن دختر مورئ علاقه تان را برای خودتان نگه دارید. به او آنچه را که از او انتظار دارید بگویید و از خودتان آنچه را که وقعا هستید و می شود روی آن حساب کرد را نشان دهید.

* (15) صادق باشید. صداقت بهترین است و می تواند تمامی مشکلات را حل کند.

* (16) اگر به چیزی فکر می کنید به او بگویید. اگر شما متوجه منظور و کاری یا حرفی که می زند نمی شوید، این مشکل را با او در میان بگذارید. این بهترین راه حل برای فهمیدن منظور دوست دخترتان و درک کردن اوست. حتی اگر شما نسبت به نحوه رفتار او نگران هستید این مشکل را با او تقسیم کنید. با این کار در واقع شما می تواند مشکل راحل کنید و رابطه را سالم نگه دارید. اما هرگز صدایتان را بلند نکنید در این شرایط شما باید دوبار فکر کنید و یکبار حرف بزنید.

* (17) عاشق او باشید بخاطر ظاهر و باطنش (هر دو). و عشقتان را نشان دهید. این مهمترین قدم است

mardoman.net