جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: راهاي پيش گيري در دوران نامزدي يا عقد

behrooz42 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض راهاي پيش گيري در دوران نامزدي يا عقد

با سلام
    ابتدا تشكر ميكنم از همه دوستان و دست اندر كاران
    سال نو همه مبارك و اميد وارم روزي همه مردم ايران به فهم و دركي كه اعضا اين سايت دارند برسند .
    ممنون خواهم شد اگر سوالاتم را بي پاسخ نگذاريد .
    1- اگر دختر خانمي در زمان عقد يا نامزدي در حالي كه رعايت ميكند باكره بماند ، از روشهاي كه ميتواند سكس داشته باشد استفاده كند،احتمال حاملگي چند ٪ برايش وجود دارد ، اگر مني نزديك دهانه واژن ريخته شود.؟
    2- اگر از كاندوم يا قرصهاي ال دي استفاده نكنند در دوره باكره بودن خانم ، آي راههاي پيش گيري ديگري هست؟
    3ـدر حال جستجو در سايت هاي پزشكي بودم با امكاني به نام مرينا آشنا شدم ، كه 99.99٪ موثر در پيشگيريست ، شما اطلاعي از آن داريد ؟
    با تشكر ايران بامداد

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

سلام و از لطف شما تشکر میکنم برای شما هم سال خوبی را آرزو دارم.سوال شما بیشتر مربوط به قسمت زنان زایمان است.. من بعدا به اون قسمت منتقل میکنم.

در باره سوال اولتون باید بگم که زمان تخمک گذاری در حدود اواسط سیکل ماهانه هست..با حدود تقریبی 2 روز قبل و 2 روز بعد..بنابراین بهتره در این فاصله زمانی سکس انجام نشه..این در شرایطی هست که مقاربت کامل انجام بشه..اما اگه مقاربت کامل انجام نشه و یا اینکه در اون فاصله زمانی صورت نگیره احتمال حاملگی خیلی پائین میاد.
    در باره اینکه با تماس دستگاه تناسلی خارجی زنان با مایع منی مردان احتمال حاملگی هست یا نه..اگه در اون فاصله زمانی انجام نشه..تقریبا احتمالش صفر هست .. اما اگر در زمانی که تخمک زنانه وارد رحم زن شده و آماده لقاح هست... ممکنه..که اسپرم مرد از روی همان دستگاه تناسلی زنانه حرکت کرده و خودش رو به تخمک برسونه..احتمالش خیلی کمه ولی بهر حال صفر نیست... ما قبلا در اینباره در تاپیک های دیگری در بخش سکس صحبت کرده بودیم...

معمولا بهترین روش جلوگیری برای خانمهای باکره..قرص جلوگیری هست.. اما اگر تمایل به مصرف ندارید... بله راههای دیگری هم هست..مثل تزریق آمپولهایئ که میشه هر سه ماه یکبار تزریق کرد یا اینکه یک چیز هائی هست مثل چوب کبریت که در بازو زن کاشته میشه..در باره انواع روشهای جلوگیری در چنئین تاپیک در انجمن زنان صحبت
    شده..اینها هر کدام مضرات و خوبیهای خاص خودشونو دارن که پزشک باید با مصاحبه مختصری که با مراجعه کننده انجام میده و احیانا معاینه در صورت لزوم...بهترین روش رو برای وی پیشنهاد بده..

در باره سوال آخر شما..چنین چیزی جزء روشهای استاندارد..پیشگیری نیست..من تابحال نشنیدم..شما لینکشو بدین تا من تحقیق کنم ببینم چی هست..شاید از این روشهای غیر استانداردی هست که میخوان به اسم روش علمی به خورد مردم بدن.. ویا شاید یکی از نام های تجارتی روشهای استاندارد معمول هست....

پیشفرض

با سلام خدمت دكتر ياور اون روشي رو گفته بودم ليكش رو پيدا كردم
    اينجا قرار ميده بررسي ش با شما
    در پناه خداوند متعال
    http://www.mirena-us.com/whatismirena.html
    http://www.mirena.com/html/home/

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

minera اسم تجارتی جدیدترین نوع IUD هست.و اینکه نوشته تا 99% باعث جلوگیری از حاملگی میشه درسته..ولی حتما میدونید که تمام IUD ها برای کسانی که باکره هستند مناسب نیست و باید حداقل اون خانم یک بار زایمان را پشت سر گذاشته باشه.. مجموعه مقالات فارسی و انگلیسی در باره IUD در یک topic جداگانه تهیه و تنظیم شده...

پیشفرض راه هاي ديگر

با سلام و تشكر از دكتر ياور عزيز
    چسب هايي هم هستند كه سه هفته استفاده ميشن و يك هفته هم استراحت!
    اينه چطور هستند و از كجا ميتونم تهيه كنم يعني به نسخه پزشك نياز دارن ؟چقدر ميتونن مفيد باشن؟

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

تا اونجائیکه من میدونم این چسب ها هنوز از طرف انجمن های رسمی تصویب نشده...و ok داده نشده.. گزارشاتی از روشهای جدید پیشگیری ملاحظه میشه.. مثل همین موردی که شما اسم بردین ..یا اینکه گفته میشه ممکنه قرص هائی برای مردان تهیه بشه..ولی هنوز کاملا در باره خوبی ها و بدی های این روشها کاملا مطالعه نشده..وفکر نکنم توی ایران هم موجود باشه..البته منظورم اینکه جزء داروهای رسمی نیست
    وگرنه متاسفانه تو اکثر داروخانه های ما همه جور داروئی پیدا میشه وعملا هر کی هر کاری دوست داشته باشه انجام میده..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت