جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: قرص سیپرو هپتادین

ماریلا2 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض قرص سیپرو هپتادین

سلام
    من قبلا با نام ماریلا در این فروم پست میذاشتم ولی چون رمز عبورم فراموش کردم با عنوان ماریلا2 ثبت نام جدید کردم

متاسفانه الان که یکسال میگذره هنوز من نتوستم وزنم زیادکنمو همچنان نوسان بین 46 تا50 را دارمکه الان چند ماه هست بین 45.47 هست
    از دیروز شروع به خوردن قرص سیپوهپارین کردم که اثرش برای زیاد شدن اشتهاء عالی بوده

برای اینکه بدنم به این قرص عادت نکنه وهمیشه اثرش داشته باشه چه کار میتونم انجام بدم؟
    مثلا میتونم بعد 2 هفته مصرف یه هفته مصرف نکنم وبعدش دوباره شروع کنم؟
    ایا این قرص عوارضی هم داردا؟

click آفلاین است تازه وارد

Smile

سلام دوست عزیز من هم قبلا مثل شما بودم و وزنم بین 46 تا 48 در نوسان بود البته اشتها به غذا اصلا نداشتم ناهار 3 تا قاشق برنج با خورش شام هم اکثرا نمیخوردم خیلی هم فعالیت داشتم تا به توصیه یکی از دوستام از این قرص استفاده کردم البته دکتر ها میکن برای زیاد شدن اشتها 3 تا 4 عدد در روز که من روزی نصف یک عدد رو استفاده کردم که 2 روز اول به شدت دجار خواب الودکی میشدم بعد هم عادی و اشتهام زیاد شد هر دفعه هم یک بسته اسثفاده میکردم یعنی بسته 10 تایی رو در طی 20 روز مصرف یک هفته دارو رو قطع بعد دوباره شروع میکردم البته بیشتر از 2 بسته استفاده نمیکردم بعد برای 2 ماه به طور کامل قطع میکردم میدیدم تا دارو رو قطع میکردم صورتم که طی مصرف بف میکرد به حالت معمول بر میکشت و دوباره وزن اضافه شده رو کم میکردم این قرص در واقع جاقی کاذب میاره تا مصرف کنی خوبه به محض قطع وزن کم میکنید ولی با مصرف مواد مقوی میتونید وزن رو حفظ کنید از عوارض این دارو هم خشکی کلو که در مدت طولانی باعث بوسیدکی دندون میشه و یه عارضه که جدیدا فهمیدم باعث نازایی میشه که قبلا در زمان مصرف خودم نشنیده بودم ولی با مطالعاتی که به خاطر حامله نشدنم داشتم به این عارضه بی بردم که امیدوارم مشکل من به خاطر مصرف این قرص نباشه (جون با احتیاط مصرف میکردم) که من فکر کنم در کل 5 بسته در طی 3 سال مصرف کرده باشم در ضمن الان وزن من 58 کیلو شده که 10کیلو اضافه وزن بیدا کردم الان هم ثابت شده و تغییر نمیکنه اما توصیه من به شما اینه که برای یه مدت کوتاه استفاده کنید مثل من روزی نصف وغذاهای مقوی مصرف کنید ارده شیره خیلی موثر شیره انکور با ارده که میتونید از همون جا که شیره میخرید تهیه کنید بعد با هم مخلوط کنید به عنوان صبحونه و عصرونه میل کنید آجیل هم خیلی خوبه به علاوه میوه فراوون جیزایی که خودم مصرف کردم و نتیجه کرفتم ولی سعی کنید دوره استفاده از قرص خیلی کم باشه تا یه حدی که یه کم معده تون جا باز کنه همین ولی همیشکی نباشه و با اشتها غذا بخورید مطمئن باشید نتیجه میکیرید ببخشید من جون کیبوردم عربیه 4 تا حرفو نداشتم . موفق باشید
    آخرین ویرایش توسط click در تاریخ 28-Oct-2008 انجام شده است

ماریلا2 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

دوست عزیز از شما به خاطر راهنمای که کردید ممنونم

من این قرص از داروخانه گرفتم وبه من گفت نصف قبل شام نصف قبل نهار بخور ولی من درسته خوردم برای 4 .5 روز اشتهاء من خیلی زیاد شد چند روز اول خواب اور هم بود حدود 2 کیلو هم وزنم زیاد شده دو سه روزی هم نخوردم تا دیشب یه نصف خوردم تا ببینم به کجا میرسم

click آفلاین است تازه وارد

Smile

خواهش میکنم اکه نصف بخوریند خیلی بهتره عوارض کمتری داره اکه شما قرص کامل رو بخورید بعد از یه مدت معده تون عادت میکنه و مثل اول تاثیر نداره حالا میتونید امتحان کنید بعد از اتمام یه بسته کاملش یه هفته ای بینش فاصله بندازید دوباره شروع کنید به نتیجه دلخواه که رسیدید متوقف کنید ولی همجنان به خوردن غذاهای مقوی ادامه بدید و و غذاتون رو خیلی کم نکنید که دوباره کم اشتها بشید حواستونم باشه زیاد وزنتون رو خیلی بالا نبردید وزن کم کردن مشکل تر از وزن بالا بردنه امیدوارم هر جه سریعتر به نتیجه دلخواه خود برسید و دیکه نیازی به خوردن قرص نداشته باشید.

alivosogh آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

در ضمن یه عارضه دیگه هم داره اونم اینه که پرخاشگرت میکنه در واقع رو عصب تایثر میذاره

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی