جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: ثابت ماندن وزن

nasim 85 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ثابت ماندن وزن

من دختری 23 ساله هستم که از اضافه وزن رنج می برم ظرف پنج سال گذشته با مراجعه به مشاور تغذیه رژیم های مختلفی را امتحان کردم که در ماه اول مقد ار خیلی کمی نسبت به مقدار تعیین شده توسط مشاور تغذیه کم می کردم ودر ماه دوم وسوم وزنم ثابت می ماند در صورتی که این رژیم ها روی خواهرم که یک سال از من کوچکتر است خوب جواب می داد وبه نتیجه رسید اما دو سال پیش رژیمی را در اینترنت پیدا کردم ومطابق آن عمل کردم در ماه اول ودوم خوب وزن کم کردم ولی ماه چهارم وپنجم وزنم ثابت ماند ومن از ادامه نا امید شدم تا اینکه دوباره تصمیم گرفتم امسال دوباره آن رژیم را از سر بگریم که ماه اول خوب وزن کم کردم ودرماه دوم نصف آن مقدار وزن کم کردم وماه سوم وچهارم وزنم ثابت مانده با توجه به اینکه این بار سعی کردم مقدار ورزشم را کم کم زیاد کنم وبرای افزایش متابولیسم بدنم در روز 2الی 3 لیوان چای سبز میخورم ومدتی هم شروع به خوردن گریپ فروت روزی یک عدد کرده ام وآب زیاد می نوشم در طول روز یکی دو پیاله ماست می خورم وسعی کردم گوشت بدون
    چربی را هم در برنامه غذاییم داشته باشم البته ورزش بیشتر آن هم بدون نتیجه از ادامه رژیم خسته ودلزدم می کنه دو بار تا حالا آزمایش گواتر داده ام اما کاملا سالم بودم می خواهم بدانم چرا وزنم ثابت می ماند

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام
    اگر در شروع رژیم لاغری روزانه ۵۰۰ کالری کمتر مصرف شود، وزن بدن به تدریج کم می شود، ولی بعد از مدتی روند کاهش وزن کند می شود. در این صورت باید رژیم کم کالری تری نسبت به قبل اجرا کنید.
    چرا بعد از مدتی رژیم گرفتن، دیگر وزن کاهش نمی یابد؟

http://www.iransalamat.com/index.php...=show&id=11575

nasim 85 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با عرض سلام
    ممنون از راهنماییتون به نظر شما با تغییر رژیم غذایی نمی شه باز هم کاهش وزن داشت وعجیب اینکه خواهرم مرتب کاهش وزن دارد اما این من هستم که خیلی زود وزنم ثابت می مونه
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت