جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: شستشوی رحم با سرکه جهت دختر شدن جنین

نینا53 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض شستشوی رحم با سرکه جهت دختر شدن جنین

با سلام و تشکر از جوابهای کامل شما دکتر نادر عزیز

من در سوالهای دوستان مطلبی دیدم تحت این عنوان که قبل از مقاربت اگر با محلول رقیق سرکه سفید داخل رحم شستشو شود احتمال اینکه جنسیت جنین دختر شود بیشتر است .

خواستم بدانم که ایا می شود این کار را خودمان در خانه انجام دهیم و یا خیر این کار باید حتما توسط متخصص انجام شود؟

واینکه من تازه تصمیم به بارداری گرفته ام و این اولین بارداری من خواهد بود و اصرار به این دارم که حتما در ماه اردیبهشت وضع حمل کنم . می خواستم بدانم ایا می شود این تنظیم را طوری انجام داد که این اتفاق بیفتد یا خیر ؟ با توجه به اینکه من در خارج از کشور زندگی می کنم ایا شما پیشنهادی برای سوالهای من دارید یا خیر؟

باز هم از شما دکتر نادر نازنین کمال تشکر را دارم .

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

همان طور که قبلا گفته شد..صحبت هائی که در باره تعیین جنسیت گفته شده.. صرفا در حد حرف هست و اظهار نظر های شخصی و اصلا جنبه علمی نداره...بنا براین اظهار نظری نداریم..

تعیین جنسیت جنین قبل از تشکیل نطفه(اخبار و گزارشات)
    انتخاب جنسيت فرزند قبل از نزديكي

در باره اینکه چه کنید تا حد ممکن زمان بارداری خودتونو خودتون تعیین کنید.. باید بگم...اول باید بدونید زمان بارداری دقیقا چقدر هست...اون ماهی که باید بارداری اتفاق بیفته و نطفه تشکیل بشه رو خودتون می تونید انتخاب کنید.باید بتونید زمان تخمک گذاری خودتونو حدس بزنید..معمولا تخمک گذاری 14 روز قبل از هر پریود منظمی هست. اگه نامنظم باشه , حدس زمان تخمک گذاری سخته و شاید ناشدنی.. اما وقتی منظم هست.. حالا میخواد 28 روزه باشه یا 32 روزه... زمان تخمک گذاری همیشه 14 روز قبل اولین روز پریود بعدی هست.2 تا 3 روز قبل تا 2 تا 3 روز بعد از زمان تخمک گذاری بیشترین احتمال بارداری وجود داره...
    اما اگه بارداری اتفاق بیفته و محرز بشه که بارداری رخ داده... مثلا پریود همیشگی اون خانم اتفاق نیفته و تست بارداری هم مثبت گزارش بشه( که باید 23 روز از آخرین روز آخرین پریود گذشته باشه..).. در اون صورت نطفه تشکیل شده..البته ممکنه همه چیز خوب پیش بره اما نطفه تشکیل نشه و یا تشکیل بشه اما همان چند روز اول بارداری از بین بره... لذا توصیه شده برای نیل به حصول بارداری بهتره زوجین حد اقل هر 2 روز مقاربت داشته باشن وحتی توصیه شده تا 1.5 سال صبر کنند.. اگر جواب نگرفتند به پزشک مراجعه کنند.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت