جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: دختر دار شدن

fariba-926 آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    alman

پیشفرض

سلام در یکی از مقالات همین صفحه خواندم که اگر قبل از نزدیکی داخل واژن با محلول رقیق شده سرکه شستشو داده شود.کمک میکند به این که جنین دختر شود.
    چطور میتوان داخل واژن را شستشو داد؟؟؟؟ و اصولا از چه مقدار سرکه باید استفاده کرد؟؟؟
    خواهش میکنم به من کمک کنید تا من دختر دار شوم :(
    :? :oops:
    ممنوونم

Neda آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    Canada

پیشفرض

ديگر كاري مي شود كرد براي دختر دار شدن ....از زمان كه پريود شروع مي شود هر روز صبح به محض بيدار شدن بدون اينكه از تخت پايين بياد حرارت بدن خود را اندازه بگيريد معمولا بين 11 تا 16 روز بعد از پريود حرارت بدن بالا مي رود د ر همان زمان بايد با شوهر خود سكس داشته باشيد به احتمال زياد بچه شما دختر ميشود......اين را من از دكتري كه متخصص زنان و زايمان است شنيده ام و از كساني كه اين كار را انجام داده اند پرسيده ام درست از اب درامده....

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط fariba-926
    سلام در یکی از مقالات همین صفحه خواندم که اگر قبل از نزدیکی داخل واژن با محلول رقیق شده سرکه شستشو داده شود.کمک میکند به این که جنین دختر شود.
    چطور میتوان داخل واژن را شستشو داد؟؟؟؟ و اصولا از چه مقدار سرکه باید استفاده کرد؟؟؟
    خواهش میکنم به من کمک کنید تا من دختر دار شوم :(
    :? :oops:
    ممنوونم
    البته.. حتما توجه دارید که این جور اظهار نظر ها.. جنبه علمی نداره.. و فقط یه جور عقیده هست..
    اما معمولا دوشهائی برای شستشوی ناحیه مجرای رحم خانمها وجود داره که توسط داروخانه ها بفروش میرسه..
    میتونید از اون برای شستشو با سرکه هم استفاده کنید.. اما اینکه چقدر استفاده کنید. .. و چند بار.. من نمیدونم.. و بهتره
    از همون کسانی که این ادعا ها رو دارن بپرسید..

fariba-926 آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    alman

پیشفرض

سلام و تشکر از شما که من رو راهنمایی کردید
    ندا خانم شما نوشته اید که روزی که دمای بدن بالا رفته ...در صورتی که همه معتقد هستند که این روز روز تخمک گذاری هست وچند روز بعد یا چند روز قبل از تخمکگذاری فقط احتمال دختر شدن زیاد است
    :? : :(

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت