جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: بهترین زمان نزدیکی برای بارداری

nilo آفلاین است تازه وارد

پیشفرض بهترین زمان نزدیکی برای بارداری

با سلام. آيا ممكن است خانمي داراي سيكل قاعدگي مرتب باشد اما تخمك گذاري انجام ندهد.
    من داراي قاعدگي مرتب هستم ماه گذشته در روز13 از شروع قاعدگي يك سونوگرافي انجام دادم كه در نتيجه نوشته شده است كه هيچ فوليكول رشد يافته مشاهده نشد البته اندازه تخمدانها ورحم كاملا طبيعي قيد شده وضخامت آندومتر 6 ميلي متر بود حال آيا اين مساله نگران كننده است.
    درضمن من مدت 3 ماه است براي بارداري اقدام ميكنم اما باردار نشده ام لطفا بفرماييد در چه روزهايي نزديكي انجام شود بهتر است و چه مدت بعد از نزديكي بهتر است كه تكان نخوريم سيكل قاعدگي من 27يا26 روز است و مدت 4 سال از ازدواجم ميگذرد كه در اين مدت با كاندوم جلوگيري كرده ام
    لطفا به سوالم دقيق وكامل پاسخ دهيد خيلي نگرانم كه نتوانم بادار شوم.
    با تشكر فراوان از شما

تنديس آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

باسلام خدمت نيلوخانم
    1)براي باروري فوليكول 18الي20ميليمتر ايده آل ترين حالت خواهد بود ،اما پزشكم گفته معمولا براي فوليكولهاي بالاي 14ميليمتر، ما شانس باردارشدن رودرنظرميگيريم .
    2)بله اين امكان وجودداره كه شما يك ماه پريودبشيدولي تخمك گذاري نداشته باشيد يابرعكس (اين سوال من هم بود كه پزشكم چنين پاسخي داد)
    3)زمان باروري مقارن خواهد بودبازمان تخمك گذاري شما يعني نيمه سيكل پريود توصيه شده براي باردارشدن درروزهاي10،12،14،16دوره پريود نزديكي داشته باشيد.
    4) بعدازنزديكي بهتره كمركمي بالاتر ازسطح بدن قراربگيره(ميتونيدبالشت زيركمرتون بگذاريد)تاشانس ورود اسپرمهاي بيشتري به درون رحم فراهم بشه .
    5)درمورد بارداريتون هم نگران نباشيد پزشكتون از قرصهاي محرك تخمك گذاري براي توليد تخمك ايده ال توسط تخمدان استفاده خواهد كرد، به اميد رفع شدن مشكلتون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت