جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: تشنج - داروی ترامادول

mirzaaghaei آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تشنج - داروی ترامادول

با سلام و خسته نباشید به شما

من حدود 4 ماه پیش دچار تشنج شدم رفتم دکتر مغزو اعصاب اول از من پرسید چیزی مصرف می کنی یا نه من تقریبآ 5 سال قرص ترامادول مصرف میکنم این آخرا مصرفم به روزی 10 تا قرص رسیده بود به دکتر گفتم دکتر گفت تشنجت 100 درصد برای قرص ترامادوله ولی باز ازم سیتی اسکنم کرد به من قرص ضد تشنج والپروات سدیم داد گفت باید قرص ترامادولو ترک کنی ولی من جدی نگرفتم به مصرفم ادامه دادم قرص ضد تشنجم نخوردم تا دو ماه بعدش که با تشنج شدیدی کردم رفتم پیش یه دکتر دیگه این دکترم همینو گفت همون قرصم تجویز کرد من مصرفمو تو بعد دو ماه از روزی 10 تا قرص به روزی 4 تا رسوندم تا رفتم پیش دکتر که گفت این روزی 4 تارو باید یکدفعه ترک کنی وگرنه باز تشنج میکنی گفت قرص ضد تشنجتم دیگه مصرف نکن ولی اومدم خونه یه چند نفر به من گفتن اگه یه دفعه قرص ترامادولو بزارم کنار خیلی ضرر داره منم ترسیدم نمیدونم چیکار کنم میخواستم باز برم پیش دکترم ولی راستشو بخواین خیلی به من دوره نمیشه برم الانم از محل کارم دارم از شما کمک میگیرم پس تو رو خدا کمکم کنید با تشکر خیلی فراوان..

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

ترا مادول احتمال بروز تشنج را زياد ميكند بهتر است طي يك تا دو ماه ترامادول را قطع كنيدوداروي ضد تشنج را ادامه دهي

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت