جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: Hmg

banafshe آفلاین است تازه وارد

پیشفرض Hmg

با سلام من با مصرف قرص كلوميفن سيترات در اولين مرحله با دستور پزشك از روز 5 پريودي روزي دو عدد داراي سه تخمك 29و 27 و 21 ميلي شدم بعد از ان آمپول hcg ولي باردار نشدم در مرحله بعد با خوردن قرص كلوميفن روزانه 1 عدد از روز 5 داراي تخمك 18 ميلي شدم باز باردار نشدم در ضمن در اين دوره قرص برموكريپتين نيز بدليل پرولاكتين بالا به دارهاي من اضافه شد به پزشك ديگري مراجعه كردم چون 32 سال سن و داراي يك تخمدان ميباشم با توجه به اينكه آزمايش پرولاكتين در اين ماه دادم و عكس رنگي هم گرفتم كه هم آزمايش پرولاكتينم خوب بود يعني پايين آمده هم جواب عكس لوله ها باز و رحم داراي ابعاد طبيعي است ولي اين دوره دكتر از روز 2 پريودي روزي دو عدد كلوميفن تا روز 6 و 2 عدد آمپول hmg روز 7 و 9 پريودي داده آيا با توجه به اينكه من با خوردن قرص در اولين دوره داراي سه فوليكول بودم با مصرف هم قرص وهم اچ ام جي دچار كيست نمي شوم ؟ ممنونم اگر سريع پاسخ دهيد چون يكي از آمپولها را استفاده كردم و دومي را بايد امروز بزنم ؟؟؟؟

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام
    نگران نباشید دو عدد Hmg زیاد نیست و مشکل خاصی معمولا ایجاد نمیکند .
    موفق باشید

banafshe آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تخمك يا كيست

نقل قول ارسالی توسط دکتر رویا پورقربان مشاهده موضوع
    با سلام
    نگران نباشید دو عدد Hmg زیاد نیست و مشکل خاصی معمولا ایجاد نمیکند .
    موفق باشید
    با سلام خدمت شما خام دكتر با اينكه آمپول دوم را نزدم چون درد داشتم به پزشك مراجعه كردم سنوي واژينال كرد و گفت يك فوليول 2 سانتي داري كه به من دو آمپول HCG داد كه در همانروز تزريق كردم و 4 عدد قرص conjugated estrogen يا استرومارين ايراني 1.25 كه دو عدد همانروز و دو عدد فردا و شياف cylogest به نظر شما تخمك 2 سانتي بزرگتر از نرمال نيست و شياف را بايد از كي استفاده كنم چون يادمك رفت دستور پزشك يكي شب يكي صبح يادمه ولي از كي نه لطف ميكنيد منو از نگراني دربياريد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت