جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: کلومیفن- لکه بینی پس از پریود

  1. #1
    مهرآفرین آفلاین است تازه وارد
    تاریخ عضویت
    Oct 2006
    ارسالها
    8

    پیشفرض کلومیفن- لکه بینی پس از پریود

    وقت به خیر
    من دوره سومی است که کلومیفن مصرف می کنم. از وقتی که این قرصها را می خورم خونریزی از 5 یا 6 روز به 2 تا3 روز کم شده است و هم در دوره دوم و همه در دوره سوم وقتی دو مرتبه از روز 5 شروع به خوردن کلومیفن می کنم تا پایان دوره قرصها لکه بینی مختصری پیدا می کنم . دکتر می گوید طبیعی است . می خواستم نظر جنابعالی را بدانم. آیا این موضوع طبیعی است؟:roll:

  2. #2
    دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    تاریخ عضویت
    Nov 2004
    موقعیت
    آمریکا
    ارسالها
    38,900

    پیشفرض

    در درصد کمی از مصرف کنندگان این دارو( در حد 2%) اختلال قائدگی بطور لکه بینی و منوراژی دیده دیده میشه.. یعنی پریود ها با زمان بیشتری اما نامنظم انجام میشه...جای نگرانی نیست مورد غیر عادی دیده نمیشه.

    دوقلوئی - بزرگ شدن تخمدان ها و ایجاد کیست- احساس نفخ تهوع و استفراغ - ناراحتی سینه- ناراحتی بینائی - سردرد از دیگر عوارض این دارو هست که ممکنه در درصدی از مصرف کنندگان دیده بشه.
    لینک مفیدی به انگلیسی در اینباره
    http://infertility.about.com/cs/clomi1/a/Clomid.htm
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

  • نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی