جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 9 از 9 مجموع

موضوع: كلوميفن و زمان مصرف ان

leila58 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض كلوميفن و زمان مصرف ان

با سلام من در خارج از ايران زندگي مي كنم و تخمدان هايم تنبل شده اند و داروي متفورمين و كلوميفن استفاده مي كنم اينجا كلوميفن رو از روز دوم پريودي به من ميگن استفاده كنم ولي در سايت شما ديدم كه گفتيد از روز پنجم استفاده بايد كرد ولي اينجا اين رو اصلا قبول ندارند سوال من اينه كه ايا روز دوم اشتباهه يا خيلي تفاوت نميكنه ؟ من اولين ماهي كه مصرف كردم جواب نداد ولي اين ماه كه ماهه دومه دكتر سونوگرافي كرد و گفت تخمدان راستم جواب داده و يه امپول به من زد و گفت تا 24 ساعت بعدش بايد نزديكي داشته باشيم و اميدواره كه اين ماه حامله بشم ايا ممكنه حامله بشم من چند ماهي است كه مشكله تنبلي تخمدان پيدا كردم ممنون ميشم در مورده روز استفاده از كلوميفن توضيح دهيد

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

هر کلینیکی استراتژی خاص و پروتوکول خاص خودشون رو دارند...که چندان جای ایراد نداره... اما اکثریت کلینیکها بین روز های 3 تا 5 شروع می کنند...
    Depending upon your clinic protocol this may start as early as day 3 or as late as day 5
    http://infertility.about.com/cs/clomi1/a/Clomid.htm

دكتر رويا آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    دوبي

پیشفرض

ليلا جان
    نگران روز مصرف كلوميفن نباش . كلوميفن عليرغم اثر خوبي كه روي تخمدان داره و باعث تخمك گذاري مي شه روي مخاط رحم اثر خوبي نداره و باعث بازك شدن اندومتر ميشه و براي همين الان ديكه كلوميفن رو از روز 2-3 شروع مي كنيم تا رسيدن به وسط سيكل وضيعيت اندومتر بهبود پيدا كرده و براي لاته گزيني جنين مناسب تر شده باشه.
    موفق باشي

blueocean آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام
    .حدودا جهار ماه است كه ار 5 بريودي 3 عدد كلومين50 استفاده ميكنم و هنوز باردار نشدم. براي تنبلي تخمدان ‍ويتامين خاصي لازم است كه مصرف شود مثل ويتامين e

موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط blueocean مشاهده موضوع
    با سلام
    .حدودا جهار ماه است كه ار 5 بريودي 3 عدد كلومين50 استفاده ميكنم و هنوز باردار نشدم. براي تنبلي تخمدان ‍ويتامين خاصي لازم است كه مصرف شود مثل ويتامين e
    ویتامین یا داروهای گیاهی کمکی نمی کند. بهتره به دستورات پزشکتون توجه کنید . تا 5 ماه هم پزشکان از کلومیفن
    استفاده می کنند اگر نتیجه گرفته نشود داروهای دیگری هم وجود دارد
    تخمدان تنبل- داروی گیاهی
    تخمدان تنبل- داروی گیاهی

ghasemi.s آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام و تشکر من خانمی هستم 25ساله و همسرم 26ساله می باشد من مدت 6ماه است که برای بارداری اقدام کرده ام به دلیل تنبلی تخمدان 5ماه متفورمین مصرف کردم و این ماه هم از کلومیفن استفاده کردم الان روز 19دوره من میباشد روز 6اذر پریود من اغاز شد من از روز 12 یک شب در میان نزدیکی داشتم ولی روزهای 24-23-22 اذر نزدیکی نداشتم ایا ممکن است در این سه روز تخمک گذاری انجام شده باشد در ضمن من روز 17امپولی تزریق کردم که اسم ان را نمی دانم فقط پزشک به من گفته که این امپول باعث ازادشدن تخمک از فولیکول میگردد چون من در روز 17 بادرد شدید زیر دلم به پزشک مراجعه کردم و بعد از انجام سونو هیچ مشکلی وجود نداشت و پزشکم این امپول را برای من تجویز نمودند اسپرم تا چه مدت در لوله رحم زنده میماند

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط 81363 مشاهده موضوع
    با سلام و تشکر من خانمی هستم 25ساله و همسرم 26ساله می باشد من مدت 6ماه است که برای بارداری اقدام کرده ام به دلیل تنبلی تخمدان 5ماه متفورمین مصرف کردم و این ماه هم از کلومیفن استفاده کردم الان روز 19دوره من میباشد روز 6اذر پریود من اغاز شد من از روز 12 یک شب در میان نزدیکی داشتم ولی روزهای 24-23-22 اذر نزدیکی نداشتم ایا ممکن است در این سه روز تخمک گذاری انجام شده باشد در ضمن من روز 17امپولی تزریق کردم که اسم ان را نمی دانم فقط پزشک به من گفته که این امپول باعث ازادشدن تخمک از فولیکول میگردد چون من در روز 17 بادرد شدید زیر دلم به پزشک مراجعه کردم و بعد از انجام سونو هیچ مشکلی وجود نداشت و پزشکم این امپول را برای من تجویز نمودند اسپرم تا چه مدت در لوله رحم زنده میماند
    طول مدت کوتاه ترین دوره قائدگی منهای 18 تا طول مدت طولانی ترین دوره قائدگی منهای 11 , دوره باروری زن را تعیین می کند. در زنانی که طول چرخه قائدگی شان بین 26 تا 32 روز است , دوره باروری از روز 8 تا 19 چرخه قائدگی است.

اسپرم تا 48 ساعت و تخمک تا 24 ساعت بعد از وارد شدن در محیط دستگاه تناسلی زن زنده هستند
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

ghasemi.s آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام و تشکر من تنبلی تخمدان دارم پنج ماه روزی دو عدد متفورمین مصرف کردم و یک دوره کلومیفن مصرف کردم که همان دوره باردار شدم ولی سقط شد اخرین پریود من 6/9بود که در تاریخ6/10 کورتاژ شدم سوال من این است که ایا میتوانم فورا بعد از سقط اقدام به بارداری کنم و از قرص کلومیفن استفاده کنم ایا بعد از باردار شدن باید مصرف متفورمین را ادامه داد ایا این دارو برای جنین ضرر ندارد ایا این دارو از سقط جلوگیری میکند

موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط 81363 مشاهده موضوع
    با سلام و تشکر من تنبلی تخمدان دارم پنج ماه روزی دو عدد متفورمین مصرف کردم و یک دوره کلومیفن مصرف کردم که همان دوره باردار شدم ولی سقط شد اخرین پریود من 6/9بود که در تاریخ6/10 کورتاژ شدم سوال من این است که ایا میتوانم فورا بعد از سقط اقدام به بارداری کنم و از قرص کلومیفن استفاده کنم ایا بعد از باردار شدن باید مصرف متفورمین را ادامه داد ایا این دارو برای جنین ضرر ندارد ایا این دارو از سقط جلوگیری میکند
    بعد از سقط معمولا پزشکان زنان چند ماهی به بیمار فرصت می دهند. بهتره سرخود از هیچکدام از روشهای تحریک تخمدان استفاده نکنید و برای کسب دستور العمل جدید به پزشکتان مراجعه کنید. گاهی لازم است از چندین دوره متفورمین استفاده شود گاهی لازم نیست و باید از داروهای دیگر استفاده کرد و یا شاید اصلا دارو احتیاج نباشد و ارزیابی بیشتر لازم باشد...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی