جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: قرص كلوميفن

mansouri آفلاین است تازه وارد

پیشفرض قرص كلوميفن

با سلام و خسته نباشيد.من 2 سال هست كه ازدواج كردم.5 ماه اول قرص جلوگيري خوردم و بعد از آن تا 4 ماه پيش از كاندوم استفاده كردم.در اين 6 ماه پريودي من كه قبلا خيلي منظم بود يكي دو روز اين ور يا اون ور شد.در سونو ماه قبل فوليكول من 11 بوده .ماما به من گفت نتبلي تخمدان دارم و قرص فوليكول برام نوشت كه از شب سوم پريودي مصرف كنم و 2 عدد.
    اما دكتر به من گفت تا 1 سال اشكالي نداره.به نظر شما اين ماه كه قرص مصرف كردم و اگر حامگي اتفاق نيفتاد شوهرم بره آزمايش؟
    و اينكه من در تمام لينك هاي شما خوندم كه قرص فوليكول از شب 5 پريودي ولي من از شب 3 خوردم اشكالي نداره.
    اگر در 5 شب بعد از اتمام قرص كه نبايد نزديكي كنيم باشه اشكالي داره؟
    مرسي

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

فعلا نیازی به تحریک تخمدان نیست..

معمولا روند به این ترتیب هست که زن و شوهر 1.5 سال باید مقاربت کنند... حد اقل هر 2 شب یک بارو مخصوصا حول و حوش زمان تخمک گذاری . اگه نتیجه نگرفتن به پزشک مراجعه کنند.. پزشکان هم در وحله اول با فرض تنبل بودن تخمدان ها تا 8 بار تلاش می کنند که شاید بتونن تخمدان را وادار به تولید تخمک بالغ کنند... اما اگه نشد..باید آزمایشات هورمونی دقیقتری انجام بشه...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

پیشفرض

سلام
    در لينكي خوندم كه بايد 4 ساعت بعد از نزديكي استراحت كرد چرا؟
    اگر يك ربع باشه امكان بارداري نيست؟
    اگر باردار باشيم و ندونيم(هنوز به تاريخ پرويودي نرسيده باشيم)فشاري روي شكم در حين نشستن يا نماز خوندن باشه اشكالي هست؟
    سن شوهر من بالاست (36سال)وخودم 24 سال هست مي خوام سريعتر باردار بشم شما چه چيزهاييرو پيشنهاد مي كنيد.قبلا توضيح دادم كه چطور جلوگيري مي كرم.اين ماه هم قرص كلوميفن خوردم(امروز 14 پريودي هست)

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

امکان بارداری هست... منتها اگر بالشی زیر باسن قرار بگیره و مدتی استراحت کنند... احتمال تشکیل نطفه بیشتر میشه... این مسئله در کتب نوشته نشده اما به نقل از افراد با تجربه گفته شده...

فشار در اون حد مشکلی ایجاد نمیکنه...

سن همسر شما مشکلی ایجاد نمیکنه...

در مورد بارداری شما حرف خاصی نداریم... جز اینکه باید زمان تخمک گذاری خودتون رو حدس بزنید و حول و حوش اون زمان هر 2 روز یک بار مقاربت کنید... توضیح اینکه زمان تخمک گذاری همیشه و در همه حال 14 روز قبل از شروع هر پریود منظم است...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

پیشفرض

[color=black][/color
    سلام و خسته نباشد
    من از روز سوم قرص كلوميفن خوردم (روزي 2 عدد)بعد از اون هر دو شب يكبار نزديكي داشتم
    اما حاملگي اتفاق نيفتاد و من الان پريود هستم
    به نظر شما من الان بايد چكار كنم
    نگيد تا يك سال صبر كنم كه بنا به دلايلي نميتونم
    از پاسخ هاي شما خيلي ممنونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت