جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: رژیم و تنبلی تخمدان

vsam آفلاین است تازه وارد

پیشفرض رژیم و تنبلی تخمدان

سلام دختری 25 ساله هستم در سن 16 سالگی پریود شدم و اوایل کمی نامنظم بود ولی بعد از مدتی منظم شد. تا اینکه در 20 سالگی رژیم گرفتم و دو ماه پریود نشدم و بعد رژیم را قطع کردم و به دکتر مراجعه کردم و یکسری دارو داد خوب شدم دوباره منظم پریود میشدم و دوباره در سن 22 سالگی یک رژیم خیلی سختی گرفتم و از همون روز اول پریودم قطع شد و دیگه پریود نشدم تا اینکه رژیم را هم قطع کردم ولی درست نشدم .به دکتر رفتم و دارو داد و پریود شدم و حتی دکتر دو دوره کلومفین تجویز کرد تا مشکلی برای بارداری در آینده نباشه و من باز پریود شدم و بعد از آن گفت که باید به مدت 4 ماه قرص پروژسترون بخورم و 1 ماه برای پریود طبیعی صبر کنم و اگر نشدم دوباره 4 ماه قرص بخورم و من اینکار رو کردم(البته با قرص پریود میشم ولی وقتی قطع میکنم،پریود نمیشم ) ولی الان این سوال برام هست که آیا من همیشه در این وضع خواهم ماند؟! یا اینکه داروی دیگری در من تاثیر گذار نیست؟؟ چون خودم فکر میکنم اون رژیم من رو به این مشکل انداخت به دکتر هم گفتم ولی زیاد توجه نکرد،و این موضوع منو نگران کرده چون الان حدود 5/2 سال هست که در این وضع هستم درضمن کیست تخمدان هم ندارم و دکتر بر اساس آزمایشات گفت تنبلی تخمدان هست....
    اگه براتون ممکنه یه جواب به من بدید پیشاپیش ممنون از اینکه راهنمایی ام میکنید

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام
    رژیم غذایی سخت و ورزشهای سنگین با تاثیر بر روی هیپوتالاموس مستواند در تغییر عادات ماهیانه دخیل باشد ولی در مورد شما حتما باید آزمایشات کامل برای بررسی وضعیت تخمدان بعمل آید تا در صورت وجود اختلالات هورمونی دیگر مشخص گردد

vsam آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام ممنونم از راهنمایی شما من یکسری آزمایشات دادم و دکتر دیده و با اون حال گفته نگران نباشم ولی من باز نگرانم آیا به نظر شما همین روش پروژسترون را ادامه بدم با به دکتر دیگه ای مراجعه کنم؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی