جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: تنبلي تخمدان و احتمال لاپاراسکوپی

babaie.z آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تنبلي تخمدان و احتمال لاپاراسکوپی

با سلام
    من 25 سال و همسرم 32 سال دارد. 3سال است كه ازدواج كرده ايم و مدت يكسال است كه تصميم داريم بچه دار شويم و عدم حاملگي باعث انجام آزمايشات و پي بردن ما به مشكلات دو طرفه مان شد. به تشخيص پزشكم من داراي تنبلي تخمدان هستم. براي درمان، مدت 5 ماه اسپيرونولاكتون (اوايل روزي نصف قرص و بعد روزي يك قرص) + متفورمين + ويتامين اي به طور مداوم و سه دوره لتروزول + لتروفم (از روز 3 سيكل تا 5 شب، شبي 2تا) مصرف كردم كه هيچ تاثيري نداشت. (انجام سونوگرافي و بررسي تخمك گذاري من در روز 15 سيكل دوره قبل وجود فوليكولهاي نارس 7 واحدي را نشان ميداد). سپس 20 عدد مدروكسي پروژسترون تجويز شد و در دوره بعد كلوميفن(مصرف مشابه لتروزول) + تزريق hmg در روز 9 سيكل صورت گرفت. در روز 32 سيكل بعلت يك هفته لكه بيني و عدم پريود تست حاملگي داده و متاسفانه با عدم باروري روبرو شدم. پزشكم 20 عدد مدروكسي پروژسترون (2تا صبح 2تا شب) تجويز كرد و به نظر او در صورتيكه درمان دوره بعد هم جواب ندهد بايد لاپراسكوپي صورت بگيرد. درضمن همسرم بعلت انجام عمل واريكوسل (حدود 5سال پيش) داراي حدود 200.000 اسپرم با سرعت بسيار پايين مي باشد. سؤال: آيا با اين وضعيت انجام IuI يا Ivf به ما كمك مي كند؟ و آيا استرس در اين امر تاثيري دارد يا خير؟ علت عدم تخمك گذاري چيست در حاليكه به طور ارثي امكان اين مشكل نبوده؟ آيا تشخيص پزشكم درست بوده و به درمان در نزد ايشان ادامه دهم و يا پزشك معالج بهتري انتخاب كنم؟
    با تشكر از سايت خوبتون...

دكتر رويا آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    دوبي

پیشفرض

با سلام
    آزمایش اسپرم شوهرتان را مجددا چک کنید اگر واقعا تعداد دویست هزار عدد /میلیمتر مکعب باشد
    حتما باید از روشهای ای وی اف و میکرو اینجکشن کمک بگیرید و در این حالت لاپاروسکوپی اندیکاسیون ندارد.

babaie.z آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

دكتر رويا از پاسختون ممنونم. پزشك همسرم نظرش اين بوده كه مشكل من مهمتره و اول بايد اون رفع بشه چون مشكل همسرم در صورت سلامت من قابل حل است. نظر شما در مورد ادامه درمان من به صورت ذكر شده چيست؟ لطفا در مورد روشهاي اي وي اف و ميكرو اينجكشن بيشتر توضيح دهيد.
    با تشكر

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

در کل اگر مجبور به انجام روش IVF یا Micro injection شوید دیگر انجام لاپاروسکوپی برای شما ضرورتی ندارد و فقط یک عکس رنگی برای اطمینان از وضعیت داخل رحم تان کافی می باشد .
    موفق باشید

موقعیت
    Tehran

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی:
    http://zananzayemannazaei.blogsky.com/category/cat-4/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت