جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: تفسير جواب سونوگرافي ( منظور از فوليكول چيست ؟)

nooralizadeh آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تفسير جواب سونوگرافي ( منظور از فوليكول چيست ؟)

ضمن عرض سلام و خسته نباشيد.
    خواهشمندم براي من توضيح بدهيد كه
    1- منظور از فوليكول كيستيكي چيست؟ اگر ابعاد آن 5/1 سانتي باشد مشكل ساز خواهد بود؟
    2- تفاوت فوليكول كيستيكي با فوليكول كوچك كيستيك چيست؟
    3- فوليكول كوچك كيستيك با ابعاد 0.5 سانتي مي تواند مشكل ساز باشد؟
    4- منظور از تصوير اكوفري كوچك مدور با ديامتر cm 2*3 چيست؟
    5- septum يعني چه؟
    قبلا از پاسخگويي شما ممنونم .
    مويد باشيد

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

گفتن اطلاعاتی در باره سوال شما مستلزم اینه که شما اطلاعات طبی اولیه را داشته باشید..در غیر اینصورت نه تنها کمکی نمیکنه بلکه باعث گمراهی و سردر گمی شما هم میشه.. در ثانی ما اینجا طبابت نمیکنیم و صرفا به راهنمائی های کلی می پردازیم... نه پاسخ به عکس و آزمایش مردم... امیدوارم ناراحت نشده باشید من توضیح مختصری عرض میکنم...

از بین صد ها هزار تخمکی در تخمدان زنان هست... هر ماهه فقط یکی این شانس و یا قابلیت را پیدا میکنه که تکامل پیدا کنه و در روز مقرر تخمک گذاری دفع شده و آماد ه لقاح با اسپرم بشه..معمولا وقتی به اندازه 18 میلیمتر برسه می تونیم بگیم به مرحله تکاملی مطلوب رسیده... بقیه سوالات شما جنبه عمومی نداره...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

nooralizadeh آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام دكتر نادر . خسته نباشيد . دروغ چرا ؟! ناراحت كه شدم . چون من تقريبا هر روز به اين سايت سر مي زنم و مطالب تالارها را مي خوانم و استفاده مي كنم . از ديد من كه اطلاعات پزشكي ندارم سوال من هم مانند سايرين بود و جنبه طبابت نداشت . من فقط مي خواستم بدانم كه اگر كسي كيست با مشخصاتي كه گفتم داشته باشد مشكل ساز خواهد بود يا نه ؟خوب به من هم حق بدهيد كه نگران باشم چون دكتر به من گفتند خيلي اهميت ندارند. ولي آخه در جواب سونوگرافي يك آدم كاملا سالم ونرمال مسلما چنين چيزهايي مشاهده نخواهد شد . اينطور نيست ؟ ( من نگران به وجود آمدن مشكل به خصوص مشكل نازايي هستم چون مادرم هم در سنين جواني مجبور به خارج كردن يك تخمدان و چند سال بعد به دليل كيست هاي متعدد و بزرگ و خونريزي بيش از حد ناگزير از درآوردن رحم شدند و اين فكر كه به دليل اين سابقه در خانواده ممكن هست براي من هم چنين مشكلي پيش بيايد من رو نگران كرده بود . همين و بس !البته مادر من مشكل نازايي هرگز نداشتند ولي خيلي زود از نظر سني اين اتفاق براشون افتاد )
    و خوب اينكه من فكر كردم چون در جواب سونوگرافي فوليكول كيستيكي و فوليكول كوچك كيستيك قيد شده حتما با هم تفاوت دارند و مي خواستم از اين تفاوت آگاه شوم .
    حالا اگر شما اين رو صلاح نمي دونيد باشه چشم .( ولي كاش يك اطلاعاتي كمي به من مي داديد تا از نگراني در بيام؟!!!):?
    بهر حال من هميشه از زحمات شما در اطلاع رساني به هموطنان خوبمان سپاسگزارم .
    موفق و مويد باشيد.
    ( من رو ببخشيد از همان روزي كه جواب شما رو ديدم دلم گرفت و تا امروز كه مجددا پاسخها را در جواب سوال دوستان راجع به مشكلات كه شايد از ديد من بيشتر از سوال من جنبه طبابت داشت ديدم دلم طاقت نياورد كه حرفم رو نزنم . در هر صورت اگر جسارت كردم معذرت مي خوام)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت