جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: تحریک تخمدان تنبل با HCG - زمان تخمک گذاری

مهرآفرین آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تحریک تخمدان تنبل با HCG - زمان تخمک گذاری

--------------------------------------------------------------------------------

با سلام - وقت به خير و با تشکر از صبر و حوصله شما:
    r سال است كه ازدواج كردم و 3 ماه است كه جلوگيري ندارم. در سو نو روز 13 اندازه فوليكول 14 بود . آيا اين خيلي وحشتناك است آيا ممكن كه است كه در ماههاي بعد رشد كند و به اندازه خوبي برسد لكه بيني هاي دو سه روز اول كه تازه بعد از آن پريود شروع مي شود و تا 5 روز ادامه پيدا مي كند را جزء‌ روزهاي پريود قرار دهم. كيست و عفونت ندارم. در سونگرافي اندازه رحم و ابعاد آن كاملا طبيعي بود. ازروزی دو عدد کلومیفن ، نصف متفورمین استفاده می کنم و روز 15 تزرق هاش سی جی دارم سوال این است که چند روز بعد از تزریق آمپورتخمگ گذاری اتفاق می افتد.
    :roll:

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

در خانمی که قرص کلومیفن استفاده میکنه.. تخمک گذاری معمولا 5 تا 9 روز بعد از پایان دوره مصرف قرص ها هست.

در باره آمپول hcg
    معمولا این درمان از روز 3 یا 4 پریود شروع میشه و 8 تا 12 روز طول میکشه. تخمک گذاری بین 36 تا 48 ساعت بعد از آخرین تزریق این هورمون صورت می گیره به همین خاطر توصیه شده که در 8 روز تزریق این دارو یکبار باید هورمونها سنجش بشن و سونو گرافی دفع تخمک هم صورت می گیره( نوبت بعدئ روز 10 تزریق هست...) .زمان سنجش هم توصیه شده ساعت 8 یا 9 صبح باشه...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

pouya_a74 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    من بعد از استفاده از مت فورمین ,کلومیفن وداستینکس روز 14 پریودی سونو انجام دادم و 2 فولیکول 22 mmدر سمت چپ و یک 15 mmویک 13mmدر سمت راست داشتم.روز14HCG تزریق کردم.
    • آیا احتمال دارد که 3 یا 4 قلو باردار شوم؟
    • اگر در روز 18 پریودی یعنی 4 روز پس از تزریق HCGبا اتوموبیل به سفر بروم در روند لانه گزینی اختلال ایجاد میکند؟
    • تا چند روز بعد از تزریق آمپولHCG باید نزدیکی را ادامه داد؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط pouya_a74 مشاهده موضوع
    سلام
    من بعد از استفاده از مت فورمین ,کلومیفن وداستینکس روز 14 پریودی سونو انجام دادم و 2 فولیکول 22 mmدر سمت چپ و یک 15 mmویک 13mmدر سمت راست داشتم.روز14HCG تزریق کردم.
    • آیا احتمال دارد که 3 یا 4 قلو باردار شوم؟
    • اگر در روز 18 پریودی یعنی 4 روز پس از تزریق HCGبا اتوموبیل به سفر بروم در روند لانه گزینی اختلال ایجاد میکند؟
    • تا چند روز بعد از تزریق آمپولHCG باید نزدیکی را ادامه داد؟
    تمام داروهای تحریک کننده تخمدان احتمال دوقلوئی زائی و بیشتر را زیاد می کنند... اینکه این احتمال در مورد شما چقدر هست... قابل پیش بینی نیست. اگر با مفهوم احتمال آشنا باشید مطلب من برای شما قابل درک است... که البته هم هست چون احساس میکنم تحصیلات طبی دارید

بهتر است حد اقل در این شرایط مسافرت نکنید و تحت نظر پزشکتان باشید...

در باره سوال آخر قبلا صحبت شده
    نزديكي قبل از تزريق hcG
    نزديكي قبل از تزريق hcG

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت