جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: استفاده از کلومیفن - زمان مقاربت

nazila2004 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض استفاده از کلومیفن - زمان مقاربت

باسلام و تشكر از سايت خوبتان\
    من 31 دارم و يك و سال و نيم ازدواج كردم و 6 ماه بعد باردار شدم ولي در هفته هشتم به علت بارداري تهي كورتاز كردم بعد از ان هر دفعه كه به دكتر مراجعه مي كردم عفونت داشتم و دكتر مي كفت تا عفونت رفع نشود نمي تواني باردار شوي اخرين بار كه مراجعه كردم كفتند كه كاملا عفونت رفع شده و بهترين زمان براي بارداري است و با توجه به اينكه هنوز وقت داري به من قرص كلوميفن دادند به مدت 5 شب از روز سوم قايدكي وقرص استرومارين به مدت 6شب از روز هشتم تا سيزدهم حال اين سوال مطرح است كه در زماني كه اين داروها مصرف ميشود مي توان نزديكي كرد؟زمان تخمك كذاري مي تواند روزي قبل از روز سيزدهم باشد؟
    ضمنا اين قرصها جه موقع تجويز مي شوند؟ و ايا عوارض دارند؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اینکه چطور باید تجویز شوند بسته به نظر پزشکتون داره... ما قبلا مختصرا صحبت کردیم...

اینکه عوارض دارد یا نه مسلما هر داروئی عوارضی دارد منتها باید دید منافع دارو مهم تر است یا آن چند درصد احتمال
    بروز مشکلات... در باره عوارض هم صحبت هائی قبلا داشتیم

در باره اینکه زمان مقاربت چه زمان بهتر است... اینهم بسته به نظر پزشکتان است... منتها

در خانمی که قرص کلومیفن استفاده میکنه.. تخمک گذاری معمولا 5 تا 9 روز بعد از پایان دوره مصرف قرص ها هست.ممکنه بتونید زمان مورد نظر رو حساب کنید و مقاربتتون رو در اون زمان ها انجام بدید... اما برای اینکه چیزی از دست نره و و این مسئله رخ نده که تخمک گذاری های شما بین مقاربت های شما صورت گرفته باشه... توصیه شده که در تمام دوره پریودتون هر 2 روز یکبار اقدام به مقاربت کنید

بنا براین ما صرفا در باب کلیات صحبت می کنیم جواب دقیق سوالاتتان را از پزشک خودتان باید بپرسید
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی