جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: سردرد و گزگز کردن انگشتان دست

shiva223 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سردرد و گزگز کردن انگشتان دست

سلام:
    خانم 31 ساله هستم که مدتی بود از سردرد و گردن درد و درد شانه به همراه گزگز انگشتان دست هنگام بالا بردن دستم شاکی بودم به دکتر مراجعه کردم ایشون ابتد ا تشخیص tos گذاشتن که با آزمایشات عصب و عضله سنجی این تشخیص رو رد کردن سپس در بررسی بیشتر متوجه شدن که نبض دست چپ من در مانور تشخیصی ضعیف می شه و برای بررسی بیشتر من رو به پزشک عروق معرفی کردن که هنوز نرفتم و پزشکم من رو به mriهم فرستادن که mriمغز سالم بود اما گردن جوابش این بود که براتون مینویسم:visable discs dehydration,minimal scoliosis with convexity to the right side are seen.t2 hyperintense cord signal at the c4/5 level seems to be artifact.nerve root foarminae are unmarkable.visible posterior fossa.formen magnum&cord are ok.para vertebra soft tissue seem normal
    این جوابی بود که براتون نوشتم.
    من الان شدیدا گردن درد و موقع خواب درد بیشتر میشه و نمیتونم حتی شال رو دور گردنم ببندم.خیلی حساس شده حتی اگه گردنبند تزئینی ببندم احساس درد رو گردن میکنم .من خیلی نگرانم میشه من رو راهنمایی کنین خواهش میکنم /اضطراب شدید پیدا کردم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

مشکل شما باید توسط متخصص مغز و اعصاب بررسی و ارزیابی و تعیین علت بشه. اطلاعاتی که نوشتین خیلی شبیه سندرم دنده گردنی یا همان TOS ! ای هست که شما نام بردین. ولی بیماریهای دیگری که خیلی شبیه این مشکل هستند نیز باید رد شوند مثل سندرم Carpal Tunnel Syndrome . بیماری ام اس , سرطان های دستگاه مغز و اعصاب .هر کدام اینها داستان خاص خودشونو دارند و روش های خاصی برای تشخیص اونها هست که قبلا صحبت شده. اما اگر شک بیشتری به همان سندرم دنده گردنی وجود داشته باشد , عکس رادیو گرافی گردن ,عکس سینه , سونو گرافی داپلر قفسه سینه برای ارزیابی گرفتاریهای عروقی , آرتریو گرافی , ونوگرافی از جمله روشهای تشخیصی هستند که در اختیار پزشک است.

دنده گردني (مقالات و گزارشات)
    دنده گردني (مقالات و گزارشات)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت