کلاهبرداری افراد شیاد از طریق ادعای درمان ام اس با سلولهای بنیادی

اخیرا دیده شده فردی ایرانی در تلویزیون های ماهواره ای ادعا کرده پزشک است و می تواند از طریق سلولهای بنیادی بیماران ام اس را درمان کند. و جدیدا ادعا می کند که از طریق ارتباطی که با شرکتهای تحقیقاتی داروئی برقرار کرده است موفق شده دارویی در اختیار داشته باشد که می تواند ام اس را از طریق سلولهای بنیادی درمان کند . به زبان ساده می خواد بگه به من اعتماد کنید چون من پزشک هستم , دوم اینکه من بیماران زیادی را درمان کرده ام و مردم خیلی از من راضی هستند ( با ساعتها زبان بازی پای تلویزیون ), سوم اینکه چون من خارج هستم بهتر از پزشکان داخل از درمان ام اس سر در می آورم و چهارم اینکه چون سلولهای بنیادی سرو صدای زیادی در درمان بعضی از بیماران ایجاد کرده و موفقیت هائی ایجاد کرده بعضی ها از این حالت سوء استفاده کرده و به نفع خودشان ادعاهای دروغینی برای جلب اعتماد بیماران و خانواده های آنها مطرح می کنند . و بعد اینکه می خواد بگه چون من آمریکا هستم و به شرکتهای تحقیقاتی که تو کار درمان بیماریها با سلولهای بنیادی هستند دسترسی دارم پس من معجونی دارم که دکتر های داخل ندارند ! و متاسفانه عده ای با فریب وی مبالغ زیادی به حسابش در ایران پرداخت کرده اند.مطمئن باشید چیزی که به عنوان یک داروی خارق العاده و معجزه گر برای شما میفرستد یک داروی سرکاری است .

خلاصه اینکه هم وطن عزیز درمان ام اس با سلولهای بنیادی هنوز در مرحله تحقیقات ومطالعات است و تا زمانی که اساتید معتبر تائید کنند که می توان از این روش برای درمان ام اس استفاده کرد راه طولانی باقی مانده است و هر فردی که ادعا کند با سلول بنیادی می تواند ام اس را درمان کند کلاهبردار است.

درمان ام اس با سلولهای بنیادی / اخبار تازه های تحقیقات درمانی

به کدام مرجع اطلاعات پزشکی اعتماد کنیم(اخبار و گزارشات)

سودجويان سلول درماني را به تباهي كشيده‌اند

انجمن ام اس
بیماری ام اس(MS)