جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: عفونت تیغه بینی

mjtb_khalaj آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عفونت تیغه بینی

سلام

چند روز قبل سرماخوردگی داشتم .انتهای تیغه بینی ام متورم شد و چرک خارج میشد و به ناراحتی های من اضافه
    شد. مجددا برای این مسئله به پزشک مراجعه کردم پماد آنتی بیوتیک داد. الان دو روزه که استفاده می کنم هنوز بهتر نشدم.خود سرماخوردگی مشکلات زیادی داره دیگه انتظار این مورد رو نداشتم.از پزشک در باره علت پرسیدم گفت اطلاعات دقیق نداد... می خواستم لطف کنید اطلاعاتی در این مورد بدید چرا هنوز خوب نشدم ؟ ایا روش درمانی شان مناسب است ؟ ما از قدیم تو کتاب های درسی میگفتن این منطقه خطرناک هست و باید خیلی مراقب بود چون ممکنه مشکلات جدی ایجاد کنه. من با جستو یک مقاله انگلیسی پیدا کردم چون آشنائی مختصری به انگلیسی دارم ولی نمیدونم مقاله درستی هست یا نه. اگر ممکن است اطلاعات کاملی برایم بنویسید یا مقاله خوبی را معرفی کنید و اصلا نمیدونم تشخیصشان درست بوده یا نه.
    http://www.ecureme.com/emyhealth/dat...stibulitis.asp

drmasoudkazemi آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    بيمارستان مسيح دانشوري تهران

پیشفرض

با سلام
    همانطور که شما هم گفتید منطقه بینی بعنوان مثلث خطر Danger triangle نامیده می شود. وقوع هر گونه عفونت در این منطقه خصوصا" خروج چرک از تیغه غضروفی بینی می تواند بعلت پریکنریت یعنی عفونت غضروف باشد و بعداز تجویز آنتی بیوتیک مناسب باید در شرایط استریل تمام عفونت تخلیه شود. این یک اورژانس بینی تلقی شده و اقدام دیرهنگام به عوارض مغزی و یا بدشکل شدن بینی می انجامد.
    جراح و متخصص گوش و حلق و بینی
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت
    مركز تحقيقات بيمارستان مسيح دانشوري تهران

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت