جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: تغيير و كاهش زياد حس بويايي

nima88 آفلاین است تازه وارد

Question تغيير و كاهش زياد حس بويايي

سلام دوستان.
    من چند ماهي كه متوجه شدم حس بويايي ندارم (در حد خيلي كم دارم). خودم حدس ميزنم از بعد از عيد اينطور شدم آخه حدود 8روز در عيد امسال سرماخوردگي شديدي پيدا كردم .حالا شايدم حدسم درست نبوده. ولي بهرحال چند ماه پيش متوجه شدم كه حس بويايي ندارم. بعد كم كم ديدم مثلا توي خيابون كه راه ميرم يه بوي شيمايي خاصي احساس ميكنم. بعد از يه چند وقت متوجه شدم كه من بعضي از بوها را بصورت اون بوي شيميايي كه گفتم استشمام ميكنم. و بقيه بوها را استشمام نميكنم. اين بويي كه حس ميكنم به نظر خودم حالت يه ماده شيمايي داره واسه همين ميگم شيميايي.
    چند وقت پيش، نزد يك متخصص گوش، حلق وبيني رفتم كه بعد از معاينه به درخواشت متخصص يك عكس راديولوژي گرفتم . و نتيجه عكس اين بود سينوسم عفونت نداره. بعد از اون متخصص يك اسپري و كپسول سولفات روي و قرص ويتامين a تجويز كرد. كه با مصرف اونا يكم استشمام اون بوي شيميايي از بين رفت ولي حس بوياييم به حالت اول برنگشت.
    به نظرتون آيا حس بويايي به حالت اول برميگرده؟ آيا قابل درمان؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

علل شایع این قبیل مشکلات شامل :

کلیه عفونتهای بینی و سینوس ها - پولیپ های بینی - کم کاری تیروئید -

صدمات صورت و بینی و دستگاه مغزی -و چند مورد دیگه که بیشتر در مورد کاهش بویائی و نابویائی های دائمی مطرح است.که در لینکی که میزارم کاملا توضیح داده شده
    مشکلات دستگاه بویائی ( اخبار و گزارشات)
    مشکلات دستگاه بویائی ( اخبار و گزارشات)

به همین دلیل بهتره به این ترتیب عمل کنید که اگر عفونتی دارید صبر کنید کاملا بهبود پیدا کنه احتمالا این مسئله رفع خواهد شد... اگر اینطور نیست و عفونتی دارید مجددا به همان پزشک و یا پزشک متخصص دیگری مراجعه کنید
    چون سوالتون جنبه طبابت داره

طبابت کردن در محیط مجازی اینترنت
    http://fablog.iransalamat.com/?file=...ion=show&id=30

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت