جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 7 از 7 مجموع

موضوع: انحراف بيني

nastaran88 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض انحراف بيني

اينجانب از زمان كودكي انحراف بيني داشته ام و پزشكان توصيه كردند كه وقتي به سن 18 سالگي رسيدم براي عمل جراحي مراجعه كنم ولي من تا كنون كه 30 سال دارم اقدام به اين عمل نكرده ام سوال من اين است كه آيا انجام اين عمل اصولا لازم و ضروري هست يا نه و در صورتي كه اين عمل انجام نشود چه مشكلاتي ممكن است پيش بيايد.
    با تشكر

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

جراحی در صورتی ضرورت داره که مشکلات خونریزی بینی و یا عفونت های مکرر بینی وجود داشته باشه.هر بیماری که سردرد داره و یا دچار ترشح خلط هست.. دلیلی نداره که عمل بشه.. مگر اینکه شواهد کافی وجود داشته باشه که نشان بده که فشار شاخک های بینی باعث سردرد شده است.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

nastaran88 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

به نام خدا
    با عرض سلام و تشکر فراوان بخواطر زحمات جناب عالی روز پزشک را به شما و همه پزشکان عزیز تبریک می گویم.

henry آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    من انحراف شديد بيني داشتم در اثر شكستگي و براي مدت حدودا 19 سال از طريق دهان نفس مي كشيدم الان 1 ماه جراحي كردم و بينيم كاملا باز شده اما نمي تونم با بيني نفس بكشم يعني نمي تونم خودم عادت بدم به نظر شما بايد چه كار كنم؟

babakan آفلاین است تازه وارد

پیشفرض انحراف بینی

سلام
    من انحراف بینی دارم بطوری که همیشه یکی از بینی هام کیپه و یکی دیگش بازه و این دوتا هر دفعه جاشون با هم عوض میشه.
    در ضمن من چند وقته که کم و بیش آب ریزش بینی پیدا کردم وشاید سینوزیت داشته باشم ، خودم نمیدونم دکتر هم که میرم هر دفعه قطره میده.پارسال هم خیلی سرما میخوردم ولی تا حالا یه سه چهار ماهی هست که سرما نخوردم.
    در ضمن ببخشیدا !! ولی من همیشه بینیهام پره ، محتویات بینیم هم شل نیست سفته ولی زیاده ، در ضمن خلط هم ندارم.

میخواستم یه توضیح جامع درباره انحراف بینی و دلایل بروز اون و مشکلاتی که میتونه بوجود بیاره بهم بدید.
    در ضمن میخواستم بدونم که عمل جراحیش چه جوریه و سرپائیه یا با بیهوشی و چطور این انحراف را از بین میبرند؟
    آیا با توجه به وضع من لازمه که عمل کنم؟

bahzad-d آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

يا سلام به شما دوست عزيز من هم دقيقا شبيه شما بودم و اونقدر دكتر نرفتم تا اينكه دچار پوليپ بيني شدم و حالا بايد عمل كنم .من به شما توصيه ميكنم كه هر چه زود تر بينيتون رو خالي كنيد اگه سينوزيت داريد بديد براتون تخليش كنند چون به جاهاي باريك هم ميكشه اگه در تهران هستيد من دكتر بخشايي رو بهتون معرفي ميكنم كه واقعا كارشون عاليه در زمينه سينوس ها و پوليپ سابقشون درخشان هستش آدرسشون بزرگراه رسالت-چهارراه تيرانداز - روبروي قنادي سالوت-مطب دكتر محمدرضا بخشايي روزهاي يكشنبه و سه شنبه ايشون مطب هستند اميدوارم مشكلتون رو جدي بگيريدmehrdad_zero,

دكتر ربيعي آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    اصفهان

پیشفرض

انحراف بيني در بسياري از افراد وجود دارد و اگر مشكلي از نظر تنفس ايجاد نكرده باشد هيچ درماني ندارد
    وجود انحراف بيني الزاما باعث پوليپ نميشود

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت